Infopanel

Aktualizováno: 09.11.2011
Zobrazeno: 2226x

Rizikové kácení stromů Zlín, Rizikové kácení zlín, Kácení stromů zlín, Jan Béza, Jan béza zlín.

Jan Béza

Prořezy a rizikové kácení stromů, výškové práce - Zlín

Jsme zaměřeni na problematické stromy. Praxi v této oblasti máme cca. 15 let. Pracujeme podle arboristických zásad stromolezeckou technikou.

Dovedeme prořezat strom, odstranit jeho problematické části nebo celý pokácet i v extrémně stísněných prostorech (těsně u el. vedení či budovy apod. ). Přebíráme věškerou odpovědnost při této rizikové činnosti a jsme náležitě pojištěni na případné přímé i následné škody ( do 10 mil. Kč). Zakázku můžeme provést i "na klíč" (drcení větví do průměru cca. 15 cm, likvidace dřevní hmoty a odstraňování pařezů). Zajišťujeme i havarijní službu při nenadálých událostech (sněhem přetížené nebo silným větrem prasklé větve).

Ve výškách pracujeme za použití speciální lezecké techniky. Provádíme také téměř jakékoliv jiné práce ve výšce např.: montáže technických zařízení, opravy apod. (i některá řemesla). Zajišťujeme stavby lanových center a stavíme lanové překážky na různé outdoorové akce (dětské a sportovní dny apod.). Čistíme kopané studny.


Adresa

Jan Béza Zlín

76001, Zlín (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránky[email protected]
0

hodnoceno 0x

 • Grafická dílna Reno, s.r.o.

  grafické práce v oboru propagace a reklamy, propagační a reklamní činnost, polygrafická výroba, obchodní činnost - Prodej zboží,...

  Kroměříž, 76701
  • 0
 • Lenka Blažková

  Ostatní maloobchod provozovaný mimo prodejny , Ostatní podnikatelské činnosti j. n.

  Holešov, 76901
  • 0
 • SM - Kospol, s.r.o.

  zprostředkování obchodu a služeb, velkoobchod, specializovaný maloobchod, výroba a opravy čalounických výrobků, výroba textilníh...

  Holešov, 76901
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz