Infopanel

Aktualizováno: 25.02.2013
Zobrazeno: 818x

Jan rehor lukov, Jan řehoř lukov znojmo, Jan Řehoř penzion, Lukov 25 Řehoř, Lukov jan řehoř.

Jan Řehoř - Penzion U Hrádku****

Komfortní ubytování v centru NP Podyjí - Znojmo

Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou Rodinnou dovolenou, víkendový nebo pracovní pobyt. Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, vlastním sociálním zázemím s fénem, trezorem, televizorem (některé pokoje mají LCD nebo LED televizor) s digitálním vysíláním, dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu. Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li s sebou Váš notebook, tak můžete využít možnosti připojení k internetu na našem volně přístupném počítači v restauraci penzionu. Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací, které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vám, umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.

Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky, pískoviště, dětská kola, odrážedla a v restauraci penzionu malý dětský koutek.Adresa

Jan Řehoř - Penzion U Hrádku**** Znojmo

66902, Znojmo (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.penzionuhradku.cz
www.vranov-podyji.cz
www.ubytovanimorava.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz