Infopanel

Aktualizováno: 31.10.2013
Zobrazeno: 738x

Jan toman ledeč, Statik ledeč nad sázavou , Jan toman hradec, Jan toman ledec nad sazavou, Jan toman ledec nad sazvou.


Jan Toman

Projekční a architektonické práce - Jan Toman - Ledeč nad Sázavou

Poskytujeme projekční, architektonické a designerské práce, poradenství v oblasti staveb a autorský dozor včetně odběru stavebního materiálu pro Vaši stavbu.

Dodáváme veškerou dokumentaci staveb od územního řízení až po prováděcí projekt včetně pasportů objektů, kalkulací cen staveb a jednání s úřady. Provádíme geologické, hydrogeologické, sanační a jiné průzkumy včetně stanovení radonového indexu pozemku.

Disponujeme bohatými zkušenostmi ze stavebního oboru. Jan Toman: působnost v projekční kanceláři Peso na pozici projektant (2006-2007); působnost ve firmě Geo-ing Jihlava spol. s. r. o. na pozici stavební technik (2007-2008); ve stavební firmě Tost. cz s. r. o. na pozici přípravář staveb a rozpočtář (2009 - doposud). Trvale spolupracujeme s externisty v oblasti požární ochrany staveb, statiky a dynamiky staveb, vytápění a vzduchotekchniky staveb a dalších.

Naším heslem je ZKUSME TO JINAK!, proto klademe především důraz na kvalitu projekčních prací a spokojenost zákazníka.Adresa

Jan Toman Ledeč nad Sázavou

58401, Ledeč nad Sázavou (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.facebook.com/TomanProjekt

0

hodnoceno 0x

 • Pavel Blažek

  Výroba stavebně truhlářská a tesařská , Výstavba pozemních a inženýrských staveb

  Hurtova Lhota, 58001
  • 0
 • Stavokomp Service, s.r.o.

  Prodej zboží, Pronájem stavebních strojů a zařízení, Zemní práce, Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, Inženýrská činno...

  Havlíčkův Brod, 58001
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek