Infopanel

Zobrazeno: 15085x

Varmuža hodonín, Varmuža, Jan varmuža, Jan Varmuža Hodonín, Firma Varmuža.

Jan Varmuža

Jan Varmuža Hodonín

  • - výroba potravin v rámci živnosti volné
  • - Výroba potravinářských výbrobků způsob provozování živnosti: průmyslovým způsobem seznam ohlašovacích živností, vymezující rozsah živnostenského oprávnění: výroba potravinářských výrobků výroba krmiv a krmných směsí zprostředkování obchodu velkoobchod
  • - maloobchod se smíšeným zbožím specializovaný malobchod skladování zboží a manipulace s nákladem - mrazírenská činnost - skladování zboží činnost technických poradců v oblasti potravinářství balící činnost reklamní činnost a marketing zprostředkování služeb
  • - řeznictví a uzenářství mlékárenství hostnská činnost
  • - Silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní, provozovaná vozidly do i nad 3,5 tuny celkové hmotnosti a mezinárodní, provozovaná vozidly do 3,5 tuny celkové hmotnosti.

Adresa

Jan Varmuža Hodonín

69501, Hodonín (ukázat na mapě)

Zařazení v kategoriích

Rybí výrobky  » Hodonín - Rybí výrobky
4.33

hodnoceno 6x


Vložil: Matějková
Datum: 21.06.14 16:27
Nedávno jsem zakoupila už 2x pochoutkový salát zn.Varmuža a opravdu mi moc zachutnal. Byl čerstvý a chutnal výborně. Nevím ovšem co všechno obsahuje, protože lupu na nákup nenosím. Jsem už ve věku, ale mlsný jazyk, kterým to hodnotím, mi ještě zůstal. Zajímá mě kvalita majonézy nebo k ní je něco přidáno? Nepřipadá mi totiž moc tučná. A to je dobře. Snažte se o kvalitní české výrobky. Přeji Vám hodně zdraví.
Vložil: anonym
Datum: 23.03.16 21:45
Výrobky této firmy obcházím obloukem. Několikrát jsem koupil rybí salát, tedy jakési lepkavé mazlavé svinstvo a ač jsem ho míval moc rád, salát od Varmuži jsem nikdy nedojedl.
Vložil: Zdeněk Martinek
Datum: 27.11.20 18:31
Dnes jsem měl vlašský salát od firmy Varmuža a můžu říct, že větší hnus už jsem dlouho nejedl,proboha proč to někdo neochutná při výrobě než to nakydá do obalu. Hmota bez barvy a chuti.
MAXportal.cz