Infopanel

Aktualizováno: 26.11.2014
Zobrazeno: 1162x

Jana Laštovičková Grygarová, Jana lastovičková grygarová malování, Kurzy malování grygarová, Malování pravou hemisférou velká losenice, Grygarová malování.

Jana Laštovičková Grygarová

Kurzy kreslení a malování Česká republika. - Velká Losenice

Pořádáme kurzy kreslení a malování po celé České republice. Nabízíme kurzy olejomalby stírací technikou, kurzy olejomalby technikou Boba Rosse, kurzy olejomalby suchým štětcem, kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou, kurzy kreslení pastelkou a další kurzy. Najde-li se u vás alespoň 5 zájemců o naše kurzy, rádi přijedeme za vámi a uspořádáme kurz přímo u vás. Nabízíme jednodenní intenzivní kurzy a semináře vhodné pro všechny věkové kategorie a všechny profese, ze kterých si každý z vás odnese vlastní obraz. Doba trvání kurzu je cca od 9:00 do 17:00 hod. Veškeré výtvarné potřeby a pomůcky jsou v ceně kurzu. Všechny kurzy vede certifikovaná lektorka Jana Laštovičková Grygarová, vyškolená zahraničními lektory. Kurzy olejomalby technikou Boba Rosse® (The Joy of Painting®) Za 1 den namaluje každý z Vás - i ten, kdo nikdy nemaloval - obraz olejovými barvami na plátno. Jedná se o zvláštní techniku malování velkými štětci, kterou zvládnou i malé děti. Maluje se na mokrý podklad - technika "mokrý do mokrého".
Kurzy olejomalby suchým štětcem: Jedná se o velice jednoduchou techniku, kterou zvládne každý od 14-ti let. Za jeden den si namalujete portrét olejovou barvou na plátno 30x40 cm. Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou - kurzy kreslení portrétů tužkou: Za jeden až dva dny namalovat portrét? Proč ne? Umíte držet tužku? Umíte psát? Naučili jste se to? Naučíte se i kreslit! Může z Vás být malíř a to i přesto, že doteď jste zvládli sotva sněhuláka. V čem ten trik spočívá? Malovat můžete, co chcete, pokud při kreslení zapojíte pravou mozkovou hemisféru.
Myslíte si, že malování je jen pro umělce? Myslíte si, že nejste schopni namalovat krásný obraz? Zkuste to, a dokažte si, že to také zvládnete!


Adresa

Jana Laštovičková Grygarová Velká Losenice

59211, Velká Losenice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.atelier-zebra.eu
www.e-shoppingcenter.cz
0

hodnoceno 0x

 • Základní umělecká škola Jana Štursy

  Hlavním účelem zřízení je zabezpečení potřeb, zejména výchovy a vzdělávání občanu, V souladu se zákonem č. 29/1984 Sb., o sousta...

  Nové Město na Moravě, 59231
  • 0
 • Základní umělecká škola, Velká Bíteš,

  Předmět činnosti příspěvkové organizace je vymezen zákonem č. 29/1984, Sb., o soustavě základních škol, středních škol a vyšších...

  Velká Bíteš, 59501
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz