Infopanel

Aktualizováno: 13.03.2009
Zobrazeno: 1131x

Vítkovice v krkonoších, Penzion tesla, Jaroslav Kulich, Penzion tesla Vítkovice, [email protected]

Penzion Tesla - Jaroslav Kulich

Horská chata Tesla - Vítkovice v Krkonoších

Horská chata Tesla je rekreační zařízení střední kategorie, nacházející se v překrásném prostředí Krkonoš, uprostřed neporušené přírody. Je vhodná k celoroční rekreaci, ať již se jedná o odpočinek a relaxaci nebo sportovní dovolenou.

V okolí se rozkládají hluboké lesy, má ideální podmínky pro cykloturistiku a v bezprostřední blízkosti je možno využít největšího lyžařského areálu v Krkonoších. Kapacita penzionu je 45 osob, kapacita restaurace je také pro 45 osob.
Sportovní areál Horní Mísečky patří k nejvýše položeným místům České republiky. Na svazích Medvědína se může lyžovat zpravidla až do konce dubna. Jsou zde soustředěny veškeré služby, které patří k zimnímu sportovnímu vyžití, jako půjčovna lyží, snowboardů a sportovní výstroje, sportovní obchod apod.

Hojně navštěvovaný sportovní areál je propojen třemi sjezdovými tratěmi různých stupňů obtížností s dalšími sjezdovkami ve Špindlerově Mlýně, areál Svatý Petr. Sjezdové tratě jsou vybaveny moderní čtyřsedačkovou lanovkou Doppelmayer. V blízkosti chaty, asi 200m, je levný vlek asi 700m dlouhý, určený pro středně pokročilé lyžaře a snowboardisty.

Horská chata Tesla je také vhodná pro školy a školky v přírodě, lyžařské kursy, školní výlety, sportovní a klubová soustředění, víkendové pobyty a rodinnou rekreaci.Adresa

Penzion Tesla - Jaroslav Kulich Vítkovice v Krkonoších

51238, Vítkovice v Krkonoších (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.penzionmisecky.cz

Zařazení v kategoriích

Chaty » Liberec - Chaty
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz