Infopanel

Aktualizováno: 06.03.2014
Zobrazeno: 747x

Jr tym, Jrtým, Jr tym liberec, Jr tým výškově prace, Výškové práce liberec.

JR tým

JR tým výškové a stavební práce - Liberec 6

Výškové práce. Kam se nedostane lešení či jiná technika, tam se dostaneme my!

Hledáte odborníky na výškové práce? Nevíte si rady a sami si netroufáte? Výškové práce zahrnují všechny stavební, montážní i lakýrnické činnosti. Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to horolezeckou technikou. Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce pomocí horolezecké techniky Vás vyjdou levněji. Žádná stavba lešení, ani jiná podobná klasická řešení. Ušetříte. Pokud však charakter práce vyžaduje lešení či montážní plošiny, zvládneme i tuto práci. Naše výškové práce horolezeckou technikou šetří Váš čas a peníze. Vždy vybereme vhodné řešení, pro danou situaci.


6 důvodů, proč objednat výškové práce u nás
- dobré ceny
- vyškolení výškoví specialisté
- rychlost
- kvalita
- flexibilita
- dlouholeté zkušenosti

Nabízíme Vám tyto výškové práce. Čistění okapů - Každý dům má svůj okap, do kterého sem tam něco spadne, každý dům občas potřebuje výškové práce. Tyto výškové práce provádíme horolezeckou technikou. To klientům zásadním způsobem šetří peníze a nepříjemnosti s lešením. Výškové práce v našem podání jsou rychlé, tiché a maximálně užitečné.

Nátěry okapů a klempířských prvků - Nátěry „plechařiny“ jsou mezi výškovými pracemi nejčastěji požadované, horolezecká technika je zde opět výhodná hlavně proto, že práce ve výškách nezatěžuje ani chodce na ulici, ani obyvatele domu, dokonce ani peněženku objednavatele výškových prací. Používáme nejkvalitnější barevné materiály, pracujeme čistě, rychle.

Opravy a bourání komínů - Drobné zednické práce se rozhodně mezi výškovými pracemi neztrácejí. Oprava či úplné rozebrání komínů není práce velká rozsahem.Adresa

JR tým Liberec 6

46006, Liberec 6 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.vyskoveprace-jrtym.cz
0

hodnoceno 0x

 • Milan Tobiška

  Demolice a zemní práce , Instalatérské práce

  Frýdlant - Větrov, 46401
  • 0
 • Petr Mikulec

  Demolice a zemní práce

  Nové Město pod Smrkem, 46365
  • 0
 • KODEST s.r.o.

  - klempířské práce - klempířské díly - pokrývačské práce - střechy na klíč - GO střechy Zdvihací zařízení - práce, půjčovny, pr...

  Jablonec nad Nisou, 46804
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz