Infopanel

Aktualizováno: 11.08.2010
Zobrazeno: 1177x

K+L NET, K + L NET s.r.o., K+l net s.r.o., K+L NET, s.r.o. , Skolni batohy pro druhy stupen.

K+L NET, s.r.o.

Prodej pro děti: knihy, učebnice, batohy, hry, hračky, CD - Praha 5

Nabízíme vám pestrý výběr zboží pro děti od miminek po maturanty. Nejmenším můžete vybrat interaktivní hračky (Fisher Price) či dřevěné hračky a hry. Pro děti od tří let až do dospělosti je připraveno množství společenských a zábavných her. Školákům můžete vybrat vzdělávací hru, CD-ROM či dětský počítač.

Pro malé čtenáře je připravena široká nabídka knih od leporel, knížek se zvuky a okénky, přes klasické pohádky i moderní příběhy. Větším dětem můžete vybrat z oblíbené dětské fantasy, detektivek a dobrodružných románů. Něco pro rodiče: řadu rad a tipů na aktivity s dětmi najdete v knihách pro rodiče.

Ani škola nepřijde zkrátka: Pomozte svým dětem se školou a vyberte jim ze široké nabídky pracovních sešitů, knih pro domácí procvičování, jazykových učebnic či dětských slovníků. Na to vše se jim jistě budou hodit skvělé školní batohy TOPGAL (nejen školní batohy po prvňáčky, ale i pro druhý stupeň ZŠ a střední a vysokou školu a batohy na notebook). Nakonec si společně s dětmi můžete odpočinout při poslechu písniček či pohádek a příběhů na CD nebo při sledování dobrodružství jejich oblíbench hrdinů na DVD.

Pro volný čas dětí jsme připravili pestrý výběr stolních společenských či vzdělávacích her, stavebnic (Merkur, Cheva), dětských notebooků, dřevěných vláčků a kolejí, dřevěných a interaktivních hraček pro nejmenší, kreativních sad (modelíny, malování na sklo atp.) či domácí loutková divadla.


Adresa

K+L NET, s.r.o. Praha 5

15000, Praha 5 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.agatinsvet.cz
www.dobry-svet.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz