Infopanel

Aktualizováno: 29.01.2010
Zobrazeno: 902x

Ucetni ceske budejovice, Vedení účetnictví České Budějovice, Kolaris s.r.o. litvínovice, účetní firmy České Budějovice, Učetnictvi ceske budejovice.

Kolaris s.r.o.

Vedení účetnictví, poradenství, právní služby - České Budějovice

Komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, finančního řízení, právního a ekonomického poradenství. Zakládáme pro klienty nové společnosti, zastupujeme před úřady.

Účetní doklady vyzvedneme v sídle vaší firmy!

Naše služby pokrývají široké spektrum potřeb, se kterými se při rozvoji svého podnikání můžete setkat. Od zpracování daňové evidence pro živnostníky, přes profesionální vedení běžné účetní a daňové agendy středně velkých firem až po složité operace, které vyžadují zapojení širšího týmu expertů s dlouhodobými zkušenostmi (např. mezinárodní daňové plánování, realizace fúzí a akvizic, zajištění financování, zakládání nových společností v ČR a zahraničí apod.).

Protože investujeme do moderních technologií, mohou naši klienti sledovat stav svých účetních knih online v zabezpečené Klientské zóně. Díky elektronickému oběhu dat dokážeme poskytovat kvalitní služby outsourcingu účetní agendy po celém území České republiky.


Adresa

Kolaris s.r.o. České Budějovice

37001, České Budějovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.kolaris.cz
0

hodnoceno 0x

  • Antónia Frolíková

    Nesplácejte úvěr úvěrem, nabízíme pomoc zákonnou cestou. Řešíme neschopnost splácet úvěry, bank. Karty apod.

    České Budějovice, 370 0
    • 0
    Diskuse (1x)


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz