Infopanel

Aktualizováno: 19.10.2022
Zobrazeno: 378x

Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý

Kyselý Stěhování - Vyklízení Praha a okolí Praha - Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý - logo

Kyselý Stěhování - Vyklízení Praha a okolí - Praha

Vážení zákazníci jsme firma, která nabízí služby typu stěhování, vyklízení, montáž, demontáž, doprava nábytku - Praha a okolí, Česká republika, zahraničí. Přistavení vozidla a pracovníků v ceně. Najeté kilometry v rámci Prahy, víkendy a svátky v ceně, patra (nejedná-li se o těžká břemena) také v ceně. Zapůjčení stěhovácích krabic - šatních stojanů zdarma, volné kapacity. Kvalitní služby za rozumnou cenu 24/7. Více informací na našich webových stránkách.

PROČ SE OHLEDNĚ STĚHOVÁNÍ OBRÁTIT NA NÁS?
Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně. Máme mnohaleté zkušenosti a praxi v oblasti stěhování. Naši pracovníci jsou českého původu. Snažíme se o férové jednání a s tím souvisí i transparentní ceny stěhování. Nejsme plátci DPH, tím pádem jsou ceny konečné. Zákaznicí, kteří využiji některou z našich nabízených stěhovacích služeb mají možnost si zapůjčit stěhovací krabice nebo šatní stojany za vratnou zálohu, která se jim po vrácení stěhovacích krabic anebo šatních stojanů vrátí. Platí se pouze za dopravu stěhovacích krabic nebo šatních stojanů k zákazníkovi a od něho zpátky na firmu. Prohlídka našim technikem zdarma (pokud je to potřeba).
Máme úctu k vašemu majetku a chováme se k němu tak, jako kdyby byl náš vlastní. Držíme sliby, které dáváme a je pro nás důležitá spolehlivost a poctivost. Stěhujeme kdykoliv – přestěhujeme vás 7 dní v týdnu, o víkendu i ve svátek.

Více informací na našich webových stránkách.


Adresa

Stěhování Praha, ČR, zahraničí, stěhovací služby Kyselý Praha

10800, Praha (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.kyselystehovani.cz
5

hodnoceno 2x

  • První obalová, s.r.o.

    Prodej zboží (obalové prostředky, balící a pomocné stroje), poradenství v balící techonologii a ochraně zboží, zhotovování systé...

    Praha 10 - Malešice, 10800
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz