Infopanel

Aktualizováno: 22.11.2009
Zobrazeno: 1914x

Hodinový manžel, Hodinový manžel uherské hradiště, Montáže nábytku, Opravy v domácnosti, Natírání nábytku.

Libor Chmelina - hodinový manžel

Opravy v domácnosti, montáže nábytku, hodinový manžel - Uherské Hradiště

Nemáte čas, energii nebo náladu si u domu něco natřít, spravit, vyměnit? Nemáte souseda, který je ochotný pomoct přidělat poličku, výměnit odpadlý obklad a nebo natřít plot? Rád provedu tyto práce za Vás! Proto přicházím s nabídkou služeb "hodinového manžela".

Práce v bytě: veškeré opravy v domácnosti (výměna kování, zámků a klik), zednické práce (omítky: odpadlé rohy, obklady, dlažby, spárování silikonovým tmelem atd.), elektrikářské práce (opravy či výměna: zásuvek, vypínačů, světel, atd.), instalatérské práce (opravy sanitárních zařízení, oprava odpadů, montáž sprchového boxu), malířské práce (malování, lakování, natírání), sádrokartonářské práce (příčky, předsazené stěny, snížení a zateplení stropů atd.), montáže a opravy nábytku, rozebrání starého nábytku, připojení domácích spotřebičů (pračky ,myčky atd.), vrtání děr (přidělání poličky, lustru, koupelnové doplňky atd.), oprava sklepních kójí, vyklizení půdních prostor, dovoz a odvoz drobného zboží a materiálu s možností využitím přívěsného vozíku, odveze/přiveze vaše auto ze servisu, drobné opravy a údržba automobilů, jízdních kol apod., nákupy od A do Z a jiné potřebné práce.

Práce na chatě a v zahradě: opravy plotu, sekání trávy, práce s motorovou pilou, prořez a kácení stromů, příprava dřeva na zimu, zednické a stavební práce, pravidelná kontrola nemovitosti v době vaší nepřítomnosti, kontrola nemovitosti po vichřici, krupobití, sněhové bouři apod. a jiné potřebné práce.


Adresa

Libor Chmelina - hodinový manžel Uherské Hradiště

68712, Uherské Hradiště (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.liborchmelina.com
0

hodnoceno 0x

 • PF MAL

  Malířské a natěračské práce, omítky, stěrky, obklady, dlažby, štukatérské, fasádní a interiérové prvky, plovoucí podlahy, hodino...

  Uherské hradiště, 68601
  • 0
 • Omítky-potěry s.r. o.

  Jsme stavební firma , která se specializuje na provádění vnitřních omítek, litých samonivelačních anhydritových a cementových po...

  Jalubí, 68705
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz