Infopanel

Zobrazeno: 2356x

Ludmila kovalčíková, Lázeňské pobyty litomyšl recenze, Kovalčíková Ludmila, Lázeňské pobyty litomyšl kovalčíková hodnocení, Kovalčíková litomyšl.

Ludmila Kovalčíková

Ludmila Kovalčíková Litomyšl - Město

 • - Činnost cestovních kanceláří
 • - Provoz kulturních zařízení


Adresa

Ludmila Kovalčíková Litomyšl - Město

57001, Litomyšl - Město (ukázat na mapě)
1

hodnoceno 1x

 • Alena Francová

  Činnost cestovních kanceláří

  Svitavy - Předměstí, 56802
  • 0
 • Michal Koder

  Ostatní pozemní osobní doprava nepravidelná , Činnost cestovních kanceláří

  Trstěnice, 56957
  • 0
 • Věra Nováková

  Činnost cestovních kanceláří , Účetní a auditorské činnosti a jejich revize, daňové poradenství

  Moravská Třebová - Předměstí, 57101
  • 0

Vložil: Dagmar Heřmánková
Datum: 10.09.13 15:23
Paní Kovalčíková má vážné finanční potíže a neplatí své závazky. Měli jsme koupených a u CK zaplacených 14 pobytu v lázních Teplice, v pátek před nedělním nástupem nás zaměstnanec CK oslovil s tím, at do lázní nejezdíme, že nás neubytují. Po dotazu v lázních vyplynulo, že jim CK Lázeňské pobyty dlouhodobě dluží peníze, a proto jim začali domítat klienty. Stejná situace je např. i v Třeboni - viz http://www.berta.cz/news/60/29/UPOZORNeNi---CK-Lazenske-pobyty-s-r-o. Podobný osud potkal i další klienty - viz http://www.hodnocenicestovek.cz/recenze-detail.php?Id=494 . Já se svých peněz domáhám již 3 měsíce (psáno začátkem září 2013). Paní Ludmila Kovalčíková se jen vymlouvá na těžkou situaci na trhu, cash flow (!) atd. Dvakrát slíbila splátkový kalendář a nedodala. Varuji před jakýmkoli kontaktem s touto nespolehlivou firmou.
Vložil: Šimůnková Dana
Datum: 23.09.13 11:45
Moje maminka /76 let/ zaplatila v červnu 2013 15,580.-Kč za pobyt v Luhačovicích. Na doporučení lékaře nemohla do lázní odjet, proto jsme začátkem července žádali o vrácení peněz. Do dnešního dne žádné nepřišly, nikdo nezvedá telefony, neodepisuje ne emaily. Hrozné jednání, proč to neřekne na rovinu. Již 12.8.2013 mi p.Kovalčíková řekla, že už je dán příkaz do banky na 19.8.2013. Stále čekáme!Jsme rozhodnuti podat trestní oznámení na tuto paní!
Vložil: Dana a Ludmila
Datum: 02.10.13 11:05
Ano též se připojujik k diskusi Ludmila Kovalčíková. Zaplatily jsme si s kamarádkou pobyt v Luhačovicích. Paní měla takovou drzost, že nás klidně nechala přijet až na místo, aniž by samozdřejmě hotelu poslala peníze. v hotelu nás odmítli ubytovat pouze za zálohu 1000,- Kč. Takže jsme byly nucenu tuto částku uhradit a ráno šupajdily domů. trošku drahý pobyt za jednu strávenou noc. Pokud bychom se daly dohromady byla bych pro podání hromadného trestního oznámení či žaloby. E.mail [email protected]
Vložil: Jaroslava
Datum: 25.10.13 08:12
Také jsem dopadla obdobně jak se tady uvádí. Už jsem podala trestní oznámení na policii a ta mi sdělila, že tento případ není ojedinělý a že vše postupují hospodářské kriminálce k šetření. Tak snad už této "paní podnikatelce" někdo zatne tipec.
Vložil: Němcová
Datum: 15.11.13 18:15
Paní Kovalčíková, se umí jen zapírat a lhát. I já mám u p. Kovalčíkové peníze, které jí nepatří. Když se mi náááhodou povedlo mluvit s ní a ne z její sekretářkou, tvrdila mi, že zapomněla, ale určitě už to posílá. Neřekla ale, které století to posílá. Volala jsem tam tolikrát, že už to ani nepočítám. Kdo nechce přijít o své peníze, vyhněte se jí obloukem.
Vložil: Kozáková
Datum: 13.12.13 14:22
Paní Kovalčíková je nedůvěryhodná osoba, která nám dluží již více jak půl roku peníze za lázeňský pobyt, který se nikdy neuskutečnil. Slíbila peníze vrátit zpět na bankovní účet do konce měsíce října, ale stále nedorazily. Navíc již od konce září nereaguje ani na telefonické ani na emailové výzvy. Peníze obdržela v době, kdy už musela vědět o svých finančních problémech a kupodivu i dnes vesele nabízí lázeňské pobyty ... jak se sebou může vydržet?!
MAXportal.cz