Infopanel

Aktualizováno: 29.09.2008
Zobrazeno: 2642x

Kožené sedací soupravy, Kožené sedací soupravy praha, Péče o koženou sedací soupravu, Poliboy, Sedaci soupravy kozene praha .

Marek Novák - Kožené sedací soupravy

Kožené sedací soupravy - Praha 10

Nabízíme Vám výběr z široké nabídky kožených sedacích souprav nejrůznějších
modelů a provedení. V našem internetovém katalogu naleznete informace o rozměrech, možnostech provedení, barvách a cenách.

Je velmi důležité, aby sedačka vytvářela designově harmonický celek s Vašim
domovem. Proto u nás naleznete přes 150 sedacích souprav v pestré škále barev
s širokými možnostmi provedení a rozměrů. Kvalitní a designově propracované modely nabízíme i za velmi příznivé ceny.
Pokud přesto nenaleznete sedací soupravu, která by odpovídala Vašim požadavkům, rádi Vám dle Vašeho návrhu zajistíme zakázkovou výrobu na míru.

Dodací lhůty se pohybují dle výrobce v rozmezí 4-10 týdnů.

Doprava
Zdarma po celé ČR a SK včetně vynesení až do Vašeho pokoje a postaráme se i o vybalení sedací soupravy a odvoz obalového materiálu.

Zakázková výroba, kterou zajišťujeme, zahrnuje i sestavy atypické.

Kosmetika k péči o koženou sedací soupravu je velkou nezbytností. Proto nabízíme kvalitní kosmetiku německých firem HG, Poliboy a Collonil, která výrazně prodlouží životnost Vaší kožené sedací soupravy.

Kůže, ze kterých jsou vyráběny námi nabízené sedací soupravy, pocházejí z Itálie, Německa, Jižní Ameriky a Indie a jsou o síle 0,9 až1,5 mm. Kromě klasické kůže můžete vybírat i z vysoce kvalitních kůží LongLife. Více informacích o jednotlivých kůží naleznete v katalogu.

Látka je další možností při výběru Vaší sedací soupravy. Pokud byste si rádi zachovali komfort údržby, který poskytuje kůže, a přitom byste pro Váš sedací nábytek raději volili látku, nemusíte již činit kompromisy. Nabízíme Vám vysoce jakostní látku nové generace NovaLife. Samozřejmě nabízíme široký výběr i z klasických látkových potahů. Více informací o jednotlivých látkách naleznete v katalogu.

Otevírací doba:
Po - Čt: 10.00 - 18.30,
Pá: 10.00 - 17.00,
So: 10.00 - 16.00


Adresa

Marek Novák - Kožené sedací soupravy Praha 10

10000, Praha 10 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.kozenesoupravy.cz
0

hodnoceno 0x

 • Tavočer, s.r.o.

  Prodej zboží, reklamní činnost a marketing, pozemní doprava vyjma žeklezniční a silniční motorové dopravy, dokončovací stavební ...

  Praha 10, 10100
  • 5
  Hodnocení: 5(5x)
 • SEMATAL s.r.o.

  Provádíme montáž a instalace kuchyňských linek IKEA. Montáže rozvodů vody, rozvodu kanalizace, obkladu stěny nad pracovni deskou...

  Praha 3, 13000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz