Infopanel

Aktualizováno: 19.11.2008
Zobrazeno: 2171x

Rekvalifikace třebíč, Počítačové kurzy třebíč, Rekvalifikace v Třebíči, Webdesign rekvalifikace, Rekvalifikace webdesign.

MATCOMP s.r.o.

Počítačové kurzy, školení, rekvalifikace, webdesign, e-shopy - Třebíč

Naše společnost je realizátor projektu ESF, je zaměřena na vzdělávání široké veřejnosti, učitelů (SIPVZ, DVPP), nezaměstnaných (rekvalifikace) i zaměstnanců firem (možnost školení v sídle firmy).

Nabízíme PC kurzy od začátečníků až po velmi pokročilé, (zejména počítačové kurzy v oblasti grafiky) a kurzy v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů(Time Management).

Vyučujeme: Windows XP, Word, Excel, PowerPoint, Access, OpenOffice.org, CorelDRAW, Gimp, Inkscape, HTML, CSS, vyhledávání na Internetu, Outlook - práce s elektronickou poštou (e-maily).

Dále nabízíme poradenskou činnost pro školy v oblasti získávání dotací z EU.

Provádíme návrhy a realizaci propagačních materiálů pro tisk (vizitky, plakáty, letáky, billboardy, atd.), prezentační CD obsahující animace a hry, webdesign (tvorbu WWW stránek) s on-line editací (pomocí redakčního systému), e-shop (internetový obchod), katalogy a jiné na míru šité produkty jak pro malé firmy, tak až po náročné zákazníky (informační systémy).


Adresa

MATCOMP s.r.o. Třebíč

67401, Třebíč (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.matesova.cz
0

hodnoceno 0x

 • Jindřich Burian

  Reklamní společnost zabývající se řezanou reklamou, digitálním velkoformátovým a malonákladovým tiskem, potiskem reklamních před...

  Třebíč - Horka-Domky, 67401
  • 0
 • Vigor Invest, s.r.o.

  reklamní činnost a marketing, velkoobchod, realitní činnost, zprostředkování obchodu, zprostředkování služeb

  Kralice nad Oslavou, 67573
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz