Infopanel

Aktualizováno: 18.04.2008
Zobrazeno: 1435x

MŠ Klentnice, Mateřská škola Klentnice, Klentnice, školní jídelna velké němčice, školní jídelna velké bílovice.

Mateřská škola Klentnice, okres Břeclav,

Mateřská škola Klentnice, okres Břeclav - Klentnice

  • - Mateřská škola Klentnice (dále jen příspěvková organizace) zabezpečuje uspokojování přirozených potřeb dítěte a rozvoj osobnosti, navazuje na výchovu dětí v rodině a v součinnosti s rodinou zajišťuje všestrannou péči dětem zpravidla ve věku od tří do šesti
  • - let. Rozvíjí specifické formy výchovného působení na děti. Působí rovněž na děti zdravotně, výchovně a sociálně ohrožené a na děti talentované. Příspěvková organizace může přijmout k mimořádnému nebo krátkodobému pobytu za úplatu děti do deseti let věku.
  • - Příspěvková organizace může zřizovat zájmové kroužky, činnost v zájmových kroužcích se mohou zúčastnit podle místních podmínek i děti, které nenavštěvují příspěvkovou organizaci. Činnost příspěvkové organizace je vymezena příslušnými ustanoveními zákona č.
  • - 76/1978 Sb., o školských zařízeních, v platném znění, a prováděcími předpisy (zejména vyhláška MŠMT č. 35/1992 Sb., o mateřských školách).
  • - Součástí příspěvkové organizace je školní jídelna Činnost uvedených součástí je vymezena příslušnými ustanoveními zákona č. 1978 Sb., o školských zařízeních, v platném znění (zejména § 20 a § 39), a prováděcími předpisy (zejména vyhláška MŠMT č. 87/1992
  • - Sb., o školních družinách a školních klubech,vyhláška MŠMT č. 48/1993 Sb., o školním stravování, v platném znění).


Adresa

Mateřská škola Klentnice, okres Břeclav, Klentnice

69201, Klentnice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz