Infopanel

Soukromé ubytování Přímětice, Mateřská škola Přímětice, Mateřská škola Přímětice 279, Mateřská škola znojmo, Mateřská škola, Znojmo, Přímětice 279, příspěvková organizace.

Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279,

Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, Znojmo - Přímětice

  • - Mateřská škola ( dále jen příspěvková organizace) zabezpečuje uspokojování přirozených potřeb dítěte a rozvoje jeho osobnosti, navazuje na výchovu dětí v rodině a v součinnosti s rodinou zajišťuje všestrannou péči dětem zpravidla ve věku od tří do šesti
  • - let.Rozvíjí specifické formy výchovného působení na děti.Působí rovněž na děti zdravotně, výchovně a sociálně ohrožené a na děti talentované. Příspěvková organizace může přijmout k mimořádnému nebo krátkodobému pobytu za úplatu děti do deseti let věku.
  • - Příspěvková organizace může zřizovat zájmové kroužky,činnosti v zájmových kroužcích se mohou zúčastnit podle místních podmínek i děti, které nenavštěvují příspěvkovou organizaci .Činnost příspěvkové organizace je vymezena příslušnými ustanoveními zákona
  • - č.76/1978 sb., o školských zařízeních,v platném znění, a prováděcími předpisy, ( zejména vyhláška MŠMT č.35/1992 Sb., o mateřských školách).

Adresa

Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, Znojmo - Přímětice

66904, Znojmo - Přímětice (ukázat na mapě)
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz