Infopanel

Aktualizováno: 05.07.2016
Zobrazeno: 266x


MIKRAT s.r.o.

Zajistíme pro Vás stavební povolení - Hostivice

Vyřizování administrativy kolem stavby není dnes o nic jednodušší než podle dřívějšího stavebního zákona. Je třeba vyplnit složitý formulář, sehnat mnoho dokumentů a podpisy sousedů. Buď si vše zdlouhavě oběháte sami, nebo získání stavebního povolení a územního rozhodnutí svěříte do rukou odborníkům, nám!

Stavební povolení vyřídíme za vás!

Co umíme a proč se na nás obrátit? Specializujeme se na stavební zákon a doprovodné služby s ním spojené. Cílem a náplní naší práce je kompletní vyřízení stavebního povolení a územního rozhodnutí pro ty, kteří chtějí stavět. Žádost o stavební povolení s sebou nese častou návštěvu úřadů, mnoho dokumentů a spoustu stráveného času. Obraťte se na nás!

My pro vás obstaráme:

souhlasy orgánů statní správy, samosprávy a sousedů
doplnění neúplného projektu
zpracování energetické náročnosti stavby
měření radonu
sepsání smluv s dodavateli energií
kompletní stavební dozor a stavební administrativu
zajištění kolaudace a zápisu na Katastrálním úřadě
Spolupracujte s námi

Spolupráce s námi probíhá na základě podepsané mandátní smlouvy o zastupování. Poté naše kroky směřují na příslušný stavební úřad, kde zajistíme vše, co je potřeba. Cílem naší práce je spokojenost klienta a získání stavebního povolení či územního rozhodnutí včetně právní moci. Chcete získat stavební povolení nebo územní rozhodnutí? Kontaktujte nás!Adresa

MIKRAT s.r.o. Hostivice

25301, Hostivice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.mikrat.cz

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek