Infopanel

Aktualizováno: 20.09.2008
Zobrazeno: 2416x

Svatební ubrousky, Www.svatebnivyzdoba.cz, Mojeparty, Party produkty, Krabičky na výslužky.


MojeParty.cz, s.r.o.

Party produkty a služby pro Vaše oslavy, svatby, narozeniny Praha 10 - MojeParty.cz, s.r.o. - logo

Party produkty a služby pro Vaše oslavy, svatby, narozeniny - Praha 10

Navštivte nejrozsáhlejší prodejní a informativní portál pro party,večírky,rodinné oslavy,životní jubilea, narozeniny, svatby, firemní akce i jiné slavnostní příležitosti.
Nabízíme kontakty na veškeré party služby.
Vytvoříme balónkové dekorace, výzdobu interiéru, slavnostních tabulí včetně květinového servisu. Nafukujeme balónky héliem pro veletrhy, promo akce svatby, firemní i dětské oslavy. Zároveň prodáváme hélium do balónků, balónky latexové foliové i speciální balónky s 3D efektem.
Provozujeme rozsáhlý e-shop i kamenný obchod pro veškeré typy oslav a kolektivní zábavu. Najdete u nás party produkty pro sezónní svátky - Halloween, Vánoce, Silvestr, Valentýn, Velikonoce, masopusty, dětské dny apod. Prodáváme sady pro tematické oslavy, piknik sady, ozdoby na dort, konfety, speciální konfetové ohňostroje, létající přání, lampiony, konfety, girlandy, slavnostní dekorace i jiné party vychytávky.
Pro svatby dodáváme svatební balónky, jmenovky, dekorace na stůl, svatební ubrousky, banketové ubrusy,svatební bublifuky, svatební krabičky na výslužku, polštářky na prstýnky i další svatební doplňky a veškerý ostatní sortiment vhodný pro svatební den.
Dále nabízíme služby jako ozdobné dárkové balení včetně dárkových balíčků pro specifické slavnostní příležitosti, balení do balónku, balónková překvapení - létající balónek v krabici i další neobvyklé formy dárků, které zaujmou a potěší.
Působíme jako maloobchod i velkoobchod pro pravidelné odběratele.Adresa

MojeParty.cz, s.r.o. Praha 10

10000, Praha 10 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.mojeparty.cz
www.svatebnivyzdoba.cz

0

hodnoceno 0x

 • Agentura GM, s.r.o.

  Grafické práce a kresličské práce, Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců, Zprostředkování ob...

  Praha 10 - Vršovice, 10100
  • 0
 • Pavel Černý - Maxx

  Reklamní činnosti

  Praha 10 - Záběhlice, 10600
  • 0
 • Strategic Consulting, s.r.o.

  reklamní činnost, Prodej zboží, marketing, poradensko-konzultační činnost mezi veřejností,sdělovacími prostředky a podnikatelsko...

  Praha 10 - Vinohrady, 10000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek