Infopanel

Aktualizováno: 06.05.2014
Zobrazeno: 1153x

Martin křelina, Hodinový manžel psáry, Hodinový manžel jirčany, Kitebuggy, Křelina Martin - hodinový manžel.

Mr. Handyman - Martin Křelina

Profesionální hodinový manžel - Psáry

Nabízíme profesionální službu hodinový manžel, který zvládne vše, co potřebujete a schází Vám čas, zkušenosti či technické vybavení. Jsme schopni provádět různé služby v oblastech: domácnost (dům, byt, zahrada), auto, kola, doprava, zámečnictví. Hodinový manžel je tu pro Vás, kdykoli ho budete potřebovat. A je to velice snadné!

Například kape Vám v koupelně kohoutek nebo Vám zásilková služba přivezla pračku? Jsme tu pro Vás. Koupili jste si nový lustr do obýváku a řešíte, kdo ho odborně zavěsí a zapojí správně elektřinu? Potřebujete posekat trávu, shrabat sníh či smontovat nový nábytek, opravit auto? O vše se postaráme k Vaší maximální spokojenosti. Stačí nám zavolat nebo napsat a hodinový manžel je tu pro Vás. SVÁŘOVÁNÍ, UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ, ZÁMEČNICTVÍ, CNC FRÉZOVÁNÍ, atd.

Svařujeme: nerez, hliník, slitiny hliníku, mosaz, měď, ocel…
Metody sváření: TIG AC/DC, MIG/MAG, MMA, plamen atd.
Vyrábíme: zábradlí, vrata, mříže, lodní kování, části RC modelů, zahradní nábytek, vybavení prodejen - cykloservisů, interiérové doplňky, dh a fr rámy, dopňky na MTB, kitebuggy, trapézy, tuningové díly atd.

Od roku 1993 se zabýváme kompletní výrobou z nerezu, hliníku, železa, mosazi, mědi, titanu. Věnujeme se převážně výrobě na zakázku: menší ocelové konstrukce, interiérové a exteriérové doplňky, vrata, mříže, schody, zábradlí, vývěsní štíty, vinotéky, sportovní potřeby, vybavení prodejen a cykloservisů, nástavby na automobily, lodě a karavany atd. To vše včetně montáže.

Naší další neméně podstatnou činností jsou jízdní kola a motocykly. Pro motorkáře vyrobíme rám a různé doplňky (padáky, nosiče, stojany atd.). Jsme schopni opravit jakékoli rámy jízdních kol. Vyrobíme doplněk podle Vašeho přání.


Adresa

Mr. Handyman - Martin Křelina Psáry

25244, Psáry (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.mr-handyman.cz
0

hodnoceno 0x

 • Petr Branyš

  Pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou , Silniční nákladní doprava

  Úvaly, 25082
  • 0
 • JMEsystems - Jiří Mudra

  Nabízíme montáž drátových i bezdrátových zabezpečovacích zařízení pro rodinné domy i firmy ve všech kategoriích důležitosti s mo...

  Světice, 25101
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz