Infopanel

Aktualizováno: 15.04.2009
Zobrazeno: 4539x

Gynekolog Praha 5, Gynekologické ordinace praha, Gynekologické ordinace Praha 5, Gynekologie praha 5, Gynekologické ordinace v Praze.


MUDr. Ivana Streiblová

Gynekologická ordinace, gynekolog - Praha 5 - Stodůlky

Zveme vás do příjemného prostředí naší gynekologické ordinace v Praze 5 Stodůlkách. Osobní přístup a letité zkušenosti v oboru a spokojené pacientky jsou důkazem že svou práci děláme dobře, přijdte se přesvědčit. Těšíme se na vásAdresa

MUDr. Ivana Streiblová Praha 5 - Stodůlky

15000, Praha 5 - Stodůlky (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email

5

hodnoceno 2x


Vložil: jaruskaa
Datum: 08.04.09 20:34
k paní doktorce chodím už léta, velmi mi pomohla v obou riz. těhotenstvích, jsem s ní velmi spokojená je příjemná, usměvavá nebere to jak na běžícím pásu a věnuje se lidem jakou zkušenost máte vy?
Vložil: RADUshka
Datum: 08.04.09 21:11
ahoj všichni tak nemůžu rozhodně říct o téhle ordinaci křivý slovo chodím tam už nějak ten čásek a jsem fakt spokojená,. paní doktorka. je příjemná a vždycky si udělá čas, i bez objednání, navíc mi zbytečně NETAHÁ peníze z kapes za všechno možný jako všude jinde, takže fakt doporučuju
Vložil: Jaja
Datum: 06.01.11 11:57
Ano, osobní přístup je výborný a pro mne také hodně důležitý, obzvláště na gynekologii. I ty ostatní zde zmiňované věci mohu potvrdit jako velmi pozitivní, vidím to stejně - a děkuji paní doktorce za její práci.