Infopanel

Zobrazeno: 2333x

Mvdr. vítězslav novák, Mvdr. vítězslav novák místek frýdek sadová, Mvdr novák, Mvdr vitězslav novák, MvDr. novák.

MVDr. Vítězslav Novák

MVDr. Vítězslav Novák Frýdek

Veterinární činnosti


Adresa

MVDr. Vítězslav Novák Frýdek

73801, Frýdek (ukázat na mapě)

Zařazení v kategoriích

Veterina » Frýdek,Místek - Veterina
3.4

hodnoceno 5x

 • Čestmír Bolek

  Silniční nákladní doprava

  Bruzovice, 73936
  • 0
 • MVDr. Petr Šlachta

  Maloobchod v nespecializovaných prodejnách , Veterinární činnosti

  Palkovice, 73941
  • 0
 • Hladovypes.com

  Hladovypes.com - internetový obchod s krmivy pro psy a potřebami pro psy. Zdarma Vám poradíme s výběrem vhodného krmiva. Veterin...

  Staříč, 73943
  • 0

Vložil: Anita
Datum: 24.06.09 10:55
Dovolte mi podělit se ze skušenostmi s MVdr. Novákem. Jeho přístup ke zvířatům zoufalý,zachází s nimi jak s kusem hadru. Stejně se chová ke svému personálu, je arogantní a sprostý./Lze dokázat, za poslední 3 roky se u něj vystřídalo asi 5 sester a žádná na něj nemá pěkné vzpomínky. Navíc tento člověk trpí zřejmě neléčenou schizofrenií a dokonce je i barvoslepý /takže nechápu jak může operovat/případně řídit auto!Také se v této ordinaci naprosto nepoužívají ochranné pomůcky při rentgenu takže je s podivem že ještě nikdo neonemocněl nemocí z ozáření./Pakliže nepočítám předposlední sestru, která onkologickou chorobu dostala/.Celý tento výčet je lehce možné dokázat a doložit. Je to celé napsáno proto, aby tento takydoktor ublížil co možná nejmenšímu počtu zvířat a aby si každý majitel dobře zvážil, zda vyhledá pro svého mazlíčka jeho pochybné a předražené služby. Anita
Vložil: Lucie
Datum: 11.01.11 11:03
Já mám naopak s panem Novákem velmi příjemné zkušenosti. Pejsek měl dislapsii kloubu, operace proběhla v pořádku a pes je nyní zdravý a začíná zase běhat jako dříve. Navíc cena byla velmi příjemná. Chování bylo seriózní, působil na nás velmi sympatickým dojmem. Chodíme k němu už rok a půl a sestřičku má zatím stále stejnou a nevypadá, že by s ním měla nějaké problémy. Po mých zkušenostech s panem Šlachtou, který od nás za léčení psa vybral nehorázné peníze s tím, aby nám k závěru řekl, že pes stejně umře, si nemohu zatím stěžovat.
Vložil: Renáta
Datum: 07.02.12 05:04
Zabil mi štěně čivavy,které při prodeji novým majitelům bylo naprosto zdravé a v pořádku a bylo plně na kvalitních granulkách RC.Za dva dny bylo po psovi a léčení stálo 4 500 kč.No není to skvělé?A to nemluvím o tom ,že mně jako chovatele totálně odsoudil a znemožnil před novými majiteli a přitom mně nezná.Je to množitel peněz a na zvířeti mu vůbec nezáleží.U tak malého štěňátka prováděl výkony jako odběr krve z krku pejska.Hnus,až je mi z toho nanic.A všechnu vinu hodil samozřejmě na chovatele,tedy na mně.Proboha lidi najděte si slušnějšího veterináře.
Vložil: Standa
Datum: 18.11.15 11:29
Při hledání ordinačních hodin,jsem narazil,na tuto diskuzi,pana MVDr Nováka znám asi 20let,kdyby bylo něco pravdy na 2 negativních přízpěvcích,tak bych jeho služeb nejspíš nevyužíval.
MAXportal.cz