Infopanel

Aktualizováno: 18.08.2010
Zobrazeno: 1679x

Hračky pro náctileté, Zábava pro náctileté, Létající draci hradec králové, Létající drak hradec králové, Koloběžky pro náctileté.

NejenProKluky.cz

Zábava pro náctileté - Hradec Králové

Obchod je určen pro všechny velké děti a náctileté. Věříme, že mládež u nás najde zajímavé tipy, jak trávit svůj volný čas. Nejen pro kluky tady máme připravené zajímavé stavebnice, společenské hry, potřeby pro žonglování (míčky, flowersticky, devilsticky, aj.), yo-yo, skákací tyče, létající talíře, bublifuky a jiné věci, které Vám určitě pomůžou k dobré náladě.

V nabídce nyní naleznete i koloběžky, terénní kolečkové brusle, vodní i podvodní skútry, tažné kluzáky. Navštivte sekci létající draci, kde si určitě vyberete ze široké nabídky draků pro začátečníky i pokročilé. Kategorie výtvarných hraček nabízí mnoho druhů puzzlí, škrabací obrázky, malování podle čísel, ale třeba také figurky - modely Bitz nebo ozdobné děrovačky či sady barev.

K aktivní zábavě patří také zasloužený odpočinek. Zařadili jsme pro Vás i zboží určené k relaxaci. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky houpacích sítí, závěsných křesel. V nabídce nechybí ani stojany pro houpací sítě a závěsná křesla.


Adresa

NejenProKluky.cz Hradec Králové

50002, Hradec Králové (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.nejenprokluky.cz
0

hodnoceno 0x

 • Chmela, s.r.o.

  Zprostředkování obchodní činnosti, Prodej zboží, Výroba zboží z umělých hmot

  Hradec Králové, 50008
  • 0
 • Jiří Valuš

  Silniční nákladní doprava

  Hradec Králové, 50002
  • 0
 • Václav Nálevka- Dihras

  Výroba her a hraček

  Hradec Králové - Svinary, 50003
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz