Infopanel

Zobrazeno: 1314x

Nemocnice prachatice, Prachatice nemocnice, Zaměstnanci nemocnice prachatice, Hodnocení nemocnic Prachatice, Hodnocení nemocnice prachatice.


Nemocnice Prachatice

Nemocnice Prachatice Prachatice II

  • - Léčebně preventivní péče spočívající v péči o ochranu, navrácení a upevnění zdraví jednotlivců i kolektivů s tím, že je poskytována obyvatelstvu ve zdraví i v nemoci, v mateřství a při jiných stavech vyžadujících lékařskou pomoc. Léčebně převentivní péče
  • - zahrnuje veškerou ambulantní i ústavní péči, závodní preventivní péči, přednemocniční neodkladnou péči, léčebnou výživu, poskytování léků, zdravotnických prostředků a dopravu nemocných.
  • - Provozování Střediska vědeckých informací, vzdělávání pracovníků v pregraduální a postgraduální oblasti, podílení se na výzkumné činnosti, klinickém zkoušení léků a nové zdravotnické techniky, praní nemocničního prádla, opravy a údržba zdravotnických
  • - přístrojů, stravování zaměstnanců, plnění zvláštních úkolů v souvislosti se zajištěním obrany státu a likvidací následků přírodních a jiných katastrof a hromadných neštěstí, jakož i správa majetku kraje.


Adresa

Nemocnice Prachatice Prachatice II

38301, Prachatice II (ukázat na mapě)

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek