Infopanel

Aktualizováno: 07.08.2014
Zobrazeno: 1187x

Jaroslav živný olomouc, živný jaroslav olomouc , Nokiak.cz.

NOKIAK.CZ - Jaroslav Živný

Příslušenství pro mobilní telefony a tablety Nokia - Olomouc

NOKIAK. CZ je specializovaný internetový obchod, který je zaměřený na příslušenství pro mobilní telefony a tablety, zejména finského výrobce NOKIA. Naleznete zde stylové obaly a pouzdra, zadní kryty, ochranné fólie na display (čiré, antirefelxní, zrcadlové, filtrační (chránící zrak a soukromí) a další užitečné a kvalitní příslušenství pro Váše mobilní zařízení. Jednoduše zde naleznete vše pro "nokiáky" a "nokiačky" na jednom místě.

Nabízíme také možnost vytvoření vlastního obalu na mobilní telefony a tablety Nokia.

V naší nabídce však naleznete také příslušenství pro jiné značky mobilních zařízení. U nás totiž naleznete kromě příslušenství určeného vyloženě pro zařízení značky Nokia, také příslušenství, které není vázáno na daný mobilní telefon. Jsou to tedy například sluchátka, nanopodložky do auta, držáky do auta, držáky na kolo, datové kabely, paměťové karty a další podobný sortiment pro mobilní telefony a tablety všech značek.

V našem e-shopu naleznete jednoduše vše potřebné pro to, aby Váš mobilní telefon a nebo tablet Nokia vypadal jedinečně, byl při tom kvalitně chráněn a k tomu si udělali radost některým z nabízených příslušenství.


Adresa

NOKIAK.CZ - Jaroslav Živný Olomouc

77900, Olomouc (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.nokiak.cz
0

hodnoceno 0x

 • CentroNet, a.s.

  Prodej zboží, poskytování softwaru, automatizované zpracování dat, organizační a ekonomické poradenství, konzultační a poradensk...

  Praha 1 - Nové Město, 11000
  • 0
 • Telenor Česká republika, s.r.o.

  poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software, zřizování, montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení,...

  Praha 1 - Nové Město, 11000
  • 0
 • Václav PEK

  Maloobchod v nespecializovaných prodejnách , Telekomunikace

  Praha 1 - Hradčany, 11800
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz