Infopanel

Aktualizováno: 21.06.2013
Zobrazeno: 2100x

Bazar stolová pila na porotherm, Diamantové kotouče Olomouc, Opravy korunek Vrtání betonu olomouc, Blokova pila na porotherm bazar, řezný kotouč na šamot olomouc.

NORTON Clipper

Autorizovaný prodej strojů a diamantových kotoučů NORTON - Olomouc

Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů a nástrojů značky NORTON Clipper.

Prodáváme diamantové nástroje - řezací a brusné kotouče a korunky. Kotouče na beton, armovaný beton, asfalt, obklady, dlažby, keramiku, zámkovou dlažbu, přírodní kámen, mramor, čedič, šamot, sklo, čerstvý beton, na vyzdívkové materiály, tiché diamantové kotouče NORTON Silencio. Řezné abrazivní kotouče NORTON Vulkan na ocel, kámen a litinu. Segmenty pro renovaci diamantových korunek a kotoučů. Diamantové kotouče řady NORTON Nimbus.

Prodáváme stolové pily, pily pro obkladače, obkladačské pily, kamenické pily, blokové pily na porotherm, řezače spár, podlahové brusky, hladičky na beton, jádrové vrtání, stojany a motory, drážkovací pily, průmyslové vysavače, stěnové pily. Provádíme autorizovaný servis a opravy strojů a techniky NORTON Clipper, dodáváme originální náhradní díly a příslušenství. Prodáváme i na splátky.


Adresa

NORTON Clipper Olomouc

77900, Olomouc (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.nortonclipper.cz
5

hodnoceno 1x

 • ing. Alice Smejkalová - Miteral

  obchodní živnost - Koupě a prodej zboží

  Brno-Tuřany - Brněnské Ivanovice, 62000
  • 0
 • MSD, s.r.o.

  obchodní živnost-Koupě a prodej zboží, zprostředkovatelská činnost, montáž a opravy kancelářské a reprodukční elektroniky, výrob...

  Brno - Židenice, 63600
  • 0
 • Zetor P.D.C., a.s.

  Koupě a prodej zboží

  Brno - Líšeň, 62800
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz