Infopanel

Aktualizováno: 12.09.2012
Zobrazeno: 855x

Finanční poradna dialog.

Odborné finanční poradenství

Odborné finanční plánování, rodinné finance - Kožlí

Finanční poradenství a konzultace, sestavení detailního dlouhodobého finančního plánu. Stavební spoření, úvěry a meziúvěry ze stavebního spoření, penzijní připojištění, rizikové a investiční životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, hypoteční úvěry.

Cílem mé práce je zabezpečit Vaší rodinu a majetek, zajistit perspektivní budoucnost Vašich dětí, zachovat Váš životní standard a dosáhnout Vašich životních priorit. Nabízím Vám finanční poradenství a zpracování detailního finančního plánu, akorát na míru pro Vás a Vaši rodinu. Společně najdeme a vytvoříme ideální řešení.

První schůzka je pouze konzultační, popovídáme si o Vašich cílech a přáních a shrneme si údaje nutné pro sestavení Vašeho finančního plánu. Na druhé schůzce Vám odprezentuji finanční plán a společně probereme, jak vše bude fungovat. Schůzky probíhají formou dialogu, tzn. že na vytvoření finančního plánu se podílejí obě strany, né jen finanční poradce, jak je často zvykem.

Pracuji pod velmi renomovanou a silně působící firmou na českém trhu. Veškerá poradenská činnost, zároveň i sestavení finančního plánu, je zdarma. Tato kritéria jsou samozřejmostí v prvotní i následné péči o naše klienty.
Začněte správně nakládat se svými penězi!

Těším se na spolupráci s Vámi a na vykročení správným směrem.Adresa

Odborné finanční poradenství Kožlí

58293, Kožlí (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.olga.krepelkova.e-konzultant.cz
0

hodnoceno 0x

 • Mapes, s.r.o.

  výroba a prodej průmyslových krmiv, vč. minerálních a vitaminových směsí, Prodej zboží v rámci živnosti volné

  Církvice - Jakub, 28533
  • 0
 • INSIA BENEFIT s.r.o.

  Jsme makléřská spol., člen sítě INSIA. Spolupracujeme s předními pojišťovnami a finančními institucemi, což nám umožňuje být nez...

  Liberec 1, 46001
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz