Infopanel

Aktualizováno: 16.12.2009
Zobrazeno: 1795x

Hliníkové ploty, Ploty karlovy vary, Zděné ploty, Bezzákladové ploty, Bezzákladové oplocení.

OG Centrál group s.r.o.

Ploty, brány a branky, hliníkové ploty - Karlovy Vary

Nabízíme Vám zděné ploty, bezzákladové ploty, pletivové ploty, brány a branky, dřevěné a kovové výplně, bezúdržbové hliníkové ploty, bezúdržbové plastové ploty aj.

Prodej, výroba, výstavba a montaž oplocení. Na přání zákazníka dodáme plot dle vlastní specifikace a finančních limitů. Na místě poradíme a navrhneme konkrétní možnosti pro splnění vašich představ. Dle přání vyhotovíme závaznou kalkulaci. Samozřejmě zajišťujeme také kompletní servis.

Oplocení drátěným a poplastovaným pletivem, montáž sloupků, branek a bran. Zabýváme se montáží, dopravou, prodejem plotů a kompletního oplocení. Pokud chcete oplotit dům, průmyslový objekt, les, sportoviště, halu, zahradu nebo jakýkoliv jiný pozemek, rádi Vám v tom pomůžeme a navrhneme optimální postup. Dodáváme lesnická a dekorativní pletiva, chovatelské sítě, 4-hranné pletivo, svařované oplocenky, okrasné sítě, bezpečnostní pletivo, průmyslové svařované panely, branky a vrata ve všech velikostech, podhrabové desky, ostnatý drát a jiný sortiment na stavbu plotů.


Adresa

OG Centrál group s.r.o. Karlovy Vary

36001, Karlovy Vary (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz