Infopanel

Aktualizováno: 11.01.2013
Zobrazeno: 679x

Milan brych.

Orgis IT Milan Brych

Outsourcing IT, správa sítě, strukturovaná kabeláž - Kdyně

Naše společnost poskytuje kvalitní služby v oblasti IT jak pro firmy, tak pro jednotlivce. Pro firmy se jedná zejména o outsourcing IT, návrhy a realizace PC sítí, prodej HW a SW, dále se zaměřujeme na návrhy, realizaci a správu strukturované kabeláže. V tomto směru jsme schopni pro zákazníka vytvořit nabídku dle jeho požadavků a zvolit vhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Další z oblastí naší působnosti je návrh, realizace a správa multimediálních a prezenčních místností. Jsme schopni zajistit nejen technické vybavení, ale také celkové zázemí (např. vybavení nábytkem, osvětlení).

Pro jednotlivce nabízíme návrh a realizaci počítačové sítě, pronájem projektoru, servis počítačové techniky, prodej HW a SW. Dále také prodej kancelářské techniky (tiskárny, faxy, scenery), také v této oblasti záleží na požadavcích zákazníka (např. četnost tisku, kvalita), na základě těchto informací Vám nabídneme vhodné řešení přímo pro Vás.

Jsme spolehlivým partnerem pro Vás, proto máte-li nějaké dotazy, kontaktujte nás. Rádi se Vám ozveme zpět.


Adresa

Orgis IT Milan Brych Kdyně

34506, Kdyně (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.orgis.cz
0

hodnoceno 0x

  • Vít Hrubý - QuoVadis.cz

    Prodej a servis počítačů a notebooků, tiskáren, digitálních satelitů, antenní techniky, správa a realizace počítačových sítí LAN...

    Klatovy 3, 33901
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz