Infopanel

Aktualizováno: 11.09.2009
Zobrazeno: 1754x

Pavel frodl - IMEX, Pavel frodl, Pavel Frodl Imex, Mezinárodní obchod, Imex autobazar.

PAVEL FRODL - IMEX

Mezinárodní obchod a zasilatelství Hradec Králové 11 - PAVEL FRODL - IMEX - logo

Mezinárodní obchod a zasilatelství - Hradec Králové 11

SILNICNI: prepravy zásilek od 50 do 25000kg kusové zásilky sběrnou službou, částečné náklady formou přikládky/dokládky či kompletní celovozové přepravy, a to do/z celé Evropy i některých afro-asijských destinací s rychlým a pritom cenově zajímavým servisem. Specializujeme se na přepravy částečných a celovozových nákladů do/ze zemi bývalé SSSR, Polska, Maďarska, bývalé Jugoslávie, Albánie, Bulharska, Rumunska, Řecka a Turecka.

Námorní: přepravy kusových zásilek (LCL) spolehlivým sběrným servisem přes naše smluvní partnery v Zeebrugge, Rotterdamu, Hamburgu a Bremerhavenu, kteří již mají letité zkušenosti s provozováním těchto přeprav do/ze všech přístavů světa. Samozřejme nabízíme i přepravy kompletních 20´ a 40´kontejnerů (FCL) s využitím volných kapacit nakladních lodí světovych rejdarství, a to exkluzivně do/z přistavu Blízkeho, Středního a Dálneho Východu, exkluzivně zajistíme LCL i FCL přepravy do Havany na Kube a samozřejme ostatní světove přístavy jsou již zajištovány standardne. Nově nabízíme přímý sběrný servis LCL zásilek z Chicaga(USA), New Yorku(USA), Shanghaje(CINA), Hong Kongu(CINA), Ningba(CINA), Keelungu(TAJVAN) a Singapuru(SINGAPUR), a to bez překládky v Hamburku, čímž se kráti doba přepravy o 3-5 dnů.

Letecká: přepravy zásilek od 5 do 2500kg s využitím volných kapacit nákladních letadel světových aerolinek do/ze všech světových letovišť většinou s dodaním do 3-5ti dnů za příznivé ceny oproti kurýrnim službám.

+plus: běžně převážíme i nebezpečné zboží ADR a nadrozměrné náklady. Na zvláštní přání zajistíme i přistavení vozu s nástavbami IZO, TERMO a FRIGO.


Adresa

PAVEL FRODL - IMEX Hradec Králové 11

50011, Hradec Králové 11 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.frodl-imex.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz