Infopanel

Aktualizováno: 23.06.2009
Zobrazeno: 2750x

FM group Praha, Parfumerie praha , Parfemy praha 9, Fm parfémy praha, Pavel martínek.

Pavel Martínek - parfémy FM Group

Prodej nejlevnější domácí parfumerie a parfémů - Praha 9

Zabýváme se prodejem a distribucí kosmetiky a především parfémů FM Group. Naše výrobky jsou nejlevnější na trhu a důvod je jednoduchý! Vyrobit parfém, který si koupíte v parfumérii za 1500 Kč stálo neuvěřitelných 50 Kč. Samozřejmě bez flakonku. Neboť ten je zpravidla dražší,než jeho obsah. Takže přesně tak,do koše po spotřebování parfému vyhodíte 200 - 600 Kč.
Další důvody proč jsou parfémy všeobecně tak drahé je reklama. Ta se pro světoznámé parfémy dělá uceleně,ale přitom pro každý stát jiná, neboť všude mají lidé jinou mentalitu a reklama se jí musí přizpůsobit,aby zisky pro všechny společnosti,kterých se tento byznys týká, byly co největší!
Nezanedbatelné navýšení ceny se děje i ve velkoobchodech,ale hlavně v maloobchodech,kde to je běžně i o 100%. No a firma FM Group se rozhodla tyto všechny články přeskočit a díky tomu máme stejně kvalitní parfémy nejlevnější!
Vše je možné díky tomu, že vůně se nedá patentovat, jen celkový vzhled,značka,jméno,atd. A firma FM Group uzavřela exkluzivní smlouvu se společností DROM, která je největším výrobcem na světě vonných esencí do parfémů. FM Group poté jen smíchá onu vonnou esenci s lihem a destilovanou vodou a parfém je vyroben – v hodnotě 50 kč.Adresa

Pavel Martínek - parfémy FM Group Praha 9

19800, Praha 9 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.parfemista.cz
5

hodnoceno 1x

 • Kamila Michalčáková

  Kadeřnictví, maloobchod s kosmetickým, toaletním a drogistickým zbožím.

  Praha 9 - Satalice, 19015
  • 5
  Hodnocení: 5(3x)
 • Minisalon Romana – Kadeřnictví

  Kadeřnictví - dětské, dámské, pánské. Svatební účesy, barvení a melírování vlasů. Prodej vlasové kosmetiky.

  Praha 1 – Nové Město, 11000
  • 0
 • Nehtové studio Praha 9

  Nehtové studio Ronie nabízí své služby v salónu na Praze 9 i doma u zákaznic. Manikúra - suchá i mokrá, Spa manikúra, P-shine, n...

  Praha 9, 19800
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz