Infopanel

Aktualizováno: 01.05.2010
Zobrazeno: 1593x

Hodinový manžel jablonec nad nisou, Instalatér Liberec, Instalateři liberec, Topenář liberec, Instalatéři jablonec nad nisou.

Pavel Petráň

Instalatéř, topenář, hodinový manžel Liberec - Jablonec nad Nisou

Jsme sdružení instalatérů a topenářů z Jablonce a Liberce, provádíme jak drobné instalatérské a topenářské práce, tak i výměnu rozvodů vody, koupelen, výměnu umyvadel, baterií, WC a podobně, jak v bytových jednotkách, tak i v celých rodinných domech, rekreačních zařízeních, halách a panelových domech.

Od výměny vodoměrů až po kompletní výměnu vodovodních a odpadních stoupaček. V oblasti topení výměnu rozvodů potrubí, kotlů, otopných těles. V oboru instalatér-topenář máme mnohaleté zkušenosti. Zajistíme i rekonstrukci plynoinstalace, nebo bytového jádra. Samozřejmá je součinnost s ostatními řemesly. Každý někdy potřebuje instalatéra nebo topenáře a my Vám zaručíme kvalitu a slušné jednání. Dále nabízíme všechny řemeslné práce pod názvem Hodinový manžel.Tajemství hodinového manžela je v jeho spolehlivosti a šikovnosti. Umí opravit kapající vodu, odpad, topení, drobné zednické práce, vymalovat, opravy všeho druhu, poradí si i se zahradou, obklady, dlažby. Třeba i pověsí lustr, smontuje nábytek, prostě člověk na cokoli. To, co hledáte vás překvapí, co chcete, můžete mít. Instalatér, topenář, zedník, malíř, opravář a zahradník.


Adresa

Pavel Petráň Jablonec nad Nisou

46801, Jablonec nad Nisou (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0x

 • Rudolf Maštálko

  Výroba zámků a kování , Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin

  Rychnov u Jablonce nad Nisou, 46802
  • 0
 • Trastap, s.r.o.

  inženýrská a kompletační činnost ve stavebnictví v rámci živnosti volné, Koupě a prodej zboží v rámci živnosti volné, truhlářstv...

  Koberovy, 46822
  • 0
 • Vladimír Kneř- Expres CAR

  Osobní taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem , Ostatní pozemní osobní doprava nepravidelná

  Desná III, 46861
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz