Infopanel

Aktualizováno: 12.09.2010
Zobrazeno: 1735x

Penzion helena vranov nad dyji, Penzion helena, Penzion helena vranov nad dyjí zátiší, Plavba lodí vranov nad dyjí, Stravovani vranov nad dyji.

Penzion Helena

Penzion Helena, ubytování, stravování, ochutnávka vín - Vranov nad Dyjí

Rádi vás přivítáme v nově zrekonstruovaném penzionu Helena. Penzion Helena nabízí ubytování v 6 pokojích s celkovou kapacitou 22 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s podlahovým vytápěním, ledničkou, televizorem a připojením k internetu. V Penzionu Helena je vám k dispozici jídelna s terasou a nádherným výhledem na Vranovský zámek, sklípek s terasou zve k večernímu posezení a k ochutnávce vín, terasy před pokoji lákají k posezení nebo k opalování na lehátcích, zahrada s krásnými stromy hlídá Vaše soukromí a klid a na našem parkovišti si zaparkujete Váš automobil.

Penzion Helena se nachází na slunné stráni, obklopen lesy a pyšní se nádherným výhledem na Vranovský zámek. Nedaleká Vranovská přehrada nabízí možnosti koupání, rybaření či plavby lodí. Okolní cyklostezky a turistické trasy Národním parkem Podyjí lákají ty, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Kulturní vyžití nabízí Vranovský zámek, hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn a další významné památky ve Znojmě a v blízkém Rakousku. Na své si v tomto krásném kraji přijdou i milovníci vína.Adresa

Penzion Helena Vranov nad Dyjí

67101, Vranov nad Dyjí (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.penzionhelena.eu
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz