Infopanel

Aktualizováno: 19.09.2013
Zobrazeno: 1036x

Malířství české budějovice, Malířské a natěračské práce české budějovice, Malířské práce České Budějovice, Www.malirstvi-skoda.cz, Malířství škoda.

Malířství a Natěračství Petr Škoda

Malířské a natěračské práce České Budějovice 2 - Malířství a Natěračství Petr Škoda - logo

Malířské a natěračské práce - České Budějovice 2

Základem naší společnosti je precizní práce, která vychází z dvacetileté zkušenosti. Nabízíme veškeré malířské a natěračské práce. Malování bytových i nebytových prostor. Nátěry fasád, sřech, konstrukcí i podlah. Video ukázky(ukázky naší práce v interiérech tak i v exteriérech), 3D virtuální prohlídky (ukázky naší práce po vymalování v 3D provedení), 2x spoty (nátěry střech i nátěr konstrukce).

Provádíme protipožární nátěry (veškeré konstrukce). Máme stříkací zařízení Airless(vhodné na malování průmyslových objektů-haly, sklady apod, na nátěry konstrukcí, vhodné i na aplikaci protipožárních nátěrů). Vlastníme 12 m vysoké pojízdné lešení vhodné na nátěry fasád, střech, konstrukcí, na malování těžko dostupných míst,na veškeré malířské a natěračské práce.. Poskytujeme poradenství při vhodném výběru brev jak do interiéru, tak i exteriéru. Naší prioritou je spokojený zákazník, který má vždy důvod se k nám vrátit.


Adresa

Malířství a Natěračství Petr Škoda České Budějovice 2

37005, České Budějovice 2 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Napsat email
Webové stránkywww.skoda-malirstvi.cz
www.malirstvi-skoda.cz
0

hodnoceno 0x

 • Josef Brom - malby a nátěry

  Provádíme veškeré malířské, natěračské, obkladačské a podlahářské práce.

  Frymburk, 38279
  • 0
 • Malířství a Natěračství Petr Škoda

  Základem naší společnosti je schopnost komunikovat se zákazníkem,precizní práce, která vychází z 18-ti leté zkušenosti. Naši řem...

  České Budějovice, 37004
  • 0
 • Dveře Okna U Světa Třeboň

  Kvalitní plastová a dřevěná okna, vnitřní a vchodové dveře, garážová vrata a další příslušenství. Zajistíme kompletní služby (de...

  Třeboň, 37901
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz