Infopanel

Aktualizováno: 02.03.2016
Zobrazeno: 812x

Odbahňování rybníků, Odbahňování rybníků karviná, Plosab petrovice u karviné, Dušan Mičátek- Mistrál telefony, Flokulační stanice bazar.


PLOSAB s.r.o.

Odbahňování rybníků a řek, odvodňovací vaky Tencate Geotube - Třeboň

Jsme výhradním zástupcem společnosti TenCate pro produkt odvodňovací vaky Geotube® na území České a Slovenské republiky.

TenCate Geotube® odvodňovací vaky jsou vhodné pro čištění a dekontaminaci vodních ploch, zpracování průmyslových a odpadních sedimentů a kalů, snižování nákladů na převoz a uložení kontaminovaných kalů nebo zachycení a překlenutí sezónních výkyvů nebo zvýšení kapacity čistíren odpadních vod.

Technologie TenCate Geotube® je šetrná k životnímu prostředí, lze ji využít bez použití těžké mechaniky, umožňuje snížit objem odvodnění až o 90 %, odvodněný sediment a odtokovou vodu z vaků lze dále využít.

Ve spoluprací se specialisty od výrobce nabízíme kompletní servis při přípravě a realizaci projektů. Zajišťujeme laboratorní testy dnových sedimentů, projekční práce i poradenskou činnost v oblasti využití odvodňovacích vaků. Nabízíme pronájem, prodej a zakázkovou výrobu flokulačních stanic.Adresa

PLOSAB s.r.o. Třeboň

37982, Třeboň (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.geotube.cz

0

hodnoceno 0x

 • Dušan Mičátek- Mistrál

  Provoz vodních toků a vodních zdrojů , Montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin

  Karviná - Mizerov, 73401
  • 0
 • MECON SERVICE

  Naše činnost se primárně zaměřuje na měřeni hladin a průtoků na tocích, odpadních kanálech a žlabech, monitoringem podzemních vo...

  Albrechtice, 73543
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek