Infopanel

Aktualizováno: 09.10.2013
Zobrazeno: 2219x

Inspekce bytu, Přebersibyt recenze, Alex salmond, Ing. adam pechánek, Inspektor prez stavby.

Přebersibyt.cz

Inspekce bytů, domů, nemovitostí,bydlení, technický dozor Praha-Žižkov - Přebersibyt.cz - logo

Inspekce bytů, domů, nemovitostí,bydlení, technický dozor - Praha-Žižkov

Proč využít právě našich služeb?
- Na inspekce dáváme garanci výhodné investice - buď se Vám vyplatíme, nebo dostanete nezávislé posouzení Vaší nemovitosti zdarma!
- Nabízíme zkušenosti získané v reklamačním oddělení velkého developera a nadnárodní stavební firmy.
- Navštíveno přes 2000 bytů.
- Inspekcí ušetříte peníze za opravy po reklamační lhůtě. Při přejímce Vaší nemovitosti (nebo před koncem záruční doby) neponechávejte nic náhodě a pojistěte si největší finanční investici ve vašem životě.

Spoléhat se v dnešní době na poctivost a férovost developerů a stavebních společností je holý nerozum. Na každou nemovitost a stavební dílo dostanete záruku, ale mezi zárukou a Vámi stojí silný developer či stavebník, který Vám po zaplacení již zdarma nic nedá. Se zkušenostmi z reklamačního oddělení jednoho z největších developerů na našem trhu a z řízení reklamačního oddělení velké stavební společnosti nabízíme své zkušenosti právě Vám.

Inspekce nemovitostí je ve vyspělých západních zemích zcela běžná, mnohdy dokonce nezbytná. Pokud kupujete nový byt či dům, jsou dvě velmi důležité skutečnosti, kolem kterých je u developera a ve stavební společnosti velmi „dusno“ a podcenění těchto skutečností se nemusí do budoucna vyplatit. Mluvíme o přebírání bytu (domu) a o konci záruční doby.

Kvalita většiny dnešních novostaveb je na nízké úrovni. Současný standardní postup při výstavbě bytů? Pro developera staví dodavatel za ceny na hranici přežití, šetří se na pracovní síle, šetří se na kvalitě materiálů, stavba je většinou hotová do jednoho roku, mnohdy na úkor kvality, dohledu a technologických postupů. Na stavbě se podílí velké množství dílčích subdodavatelů. Není výjimkou 1 technický.


Adresa

Přebersibyt.cz Praha-Žižkov

13000, Praha-Žižkov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkyprebersibyt.cz
GPS N 50°4.87868', E 14°26.88305'
5

hodnoceno 4x

 • Alpamayo, s.r.o.

  provádění občanských a bytových staveb, provádění inženýrskách staveb, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje...

  Praha 3 - Žižkov, 13000
  • 0
 • Omega-Teplotechna Praha, a.s.

  Prodej zboží, poradenská činnost v oblasti stavebnictví, obstaravatelská činnost v oblasti stavebnictví, provádění staveb včetně...

  Praha 3 - Vinohrady, 13000
  • 0
 • Stavba Praha družstvo

  -, provádění bytových a občanských staveb, provádění průmyslových staveb, Prodej zboží s vyjímkou činností uvedených v příl. živ...

  Praha 3 - Žižkov, 13000
  • 5
  Hodnocení: 5(2x)

Vložil: Adam Pechánek
Datum: 02.11.14 13:50
Ačkoliv jsem si by zprvu trochu nejistý touto společností (nenašel jsem téměř žádné reference), tak musím říct, že nakonec jsem byl velice mile překvapen. Pan Havlík důkladně prošel celý byt (čerstvě postavená novostavba) a i přes to, že i podle jeho názoru se jednalo o jeden z těch méně problémových bytů, tak si všiml takových detailů, jako je prasklý roh vany, nesprávné protmelení parapetů zespod či například absence ukotvení trubek ve stupačkách (a spousta dalšího). Navíc nám pan Havlík vyšel vstříc a celou kontrolu provedl o víkendu a ještě za zlomek ceny v porovnání s konkurencí. Jednoznačně doporučuji a přeji spousty dalších spokojených klientů! Ing. Adam Pechánek
MAXportal.cz