Infopanel

Aktualizováno: 19.09.2009
Zobrazeno: 1008x

Krby mlázovice, Umělý pískovec mlázovice, Tromper pressbet, Mlázovice Krby, Zahradní grily stavebnice.

Krb Pressbet – zahradní krby

Krb Pressbet – zahradní krby a zahradní grily - Mlázovice

Krby jsou často spojovány s neopakovatelnou kouzelnou atmosférou klidu a tepla strávenou v příjemném prostředí Vašeho domova. Zahradní krby slouží pro grilování nejrůznějších druhů mas a uzených specialit a také k navození příjemné atmosféry při setkání s přáteli.
Krb navozuje hypnotické kouzlo ohně, které nás nutí se zastavit a vnímat magickou harmonii poskakujících plamenů, které přinášejí do naší duše klid a pohodu. Zahradní krb a zahradní gril uvítá každý správný chalupář, zahrádkář či majitel rodinného domku. Naším cílem je přinést tuto pohodu do Vašich domovů.

Pokud máte k těmto výrobkům vztah, pak jistě využijete nabídky dodávky zahradních krbů, typizovaných krbů, typizovaných stavebnic a zahradních grilů přímo od výrobce – firmy Pressbet v Mlázovicích u Hořic v Podkrkonoší.
Jsme specialisti na výrobu kamenických prvků z konglomerovaného (umělého) kamene, který imituje přírodní pískovec. Při stejných technologických vlastnostech a vzhledu, je konglomerovaný - umělý kámen téměr k nerozeznání od pískovce pravého. Vzhledem k podstatně nižším finančním nákladům se tento umělý pískovec dostává k širšímu okruhu zákazníků. Vyrábíme a dodáváme pro Vás krby, buď jako krbové stavebnice, typizované krby, nebo vyrobíme krby na zakázku přesně podle Vašich představ a možností - krby na míru. Rovněž dodáváme zahradní krby i zahradní grily.

Ukázky krbů pro inspiraci ukazuje naše fotogalerie krbů, které jsme pro Vás zrealizovali. Pokud chcete stavět krb svépomocí, pak Vás jistě zaujmou naše krbové stavebnice a videoinstruktáže - návody k jejich stavbě.

Vyrábíme také velké množství zahradních doplňků. Zahradní doplňky jsou podle tématiky rozděleny do skupin: andělé, bysty, disney postavičky, fontány, lvi, trpaslíci, zvířata, pítka, piniové šišky, sloupky, sochy, reli.


Adresa

Krb Pressbet – zahradní krby Mlázovice

50758, Mlázovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz