Infopanel

Aktualizováno: 29.01.2010
Zobrazeno: 889x

Exotické dřevo prodej, balterio diskuze, Balterio diskuze, Balterio podlaha diskuze, Balterio podlahy diskuse.


PRO-MASIV s.r.o.

Prodej a pokládka podlahových krytin - Břevnov

Našim zákazníkům chceme nabízet laminátové podlahy, které jim umožní užívat si života ve stylových interiérech díky vysoké kvalitě zpracování, snadné instalaci a údržbě. Laminátové podlahy Balterio jsou synonymem stylu, kvality a jednoduchosti. Naše široká nabídka atraktivních laminátových podlah sleduje tržní trendy. Vzory a povrchová úprava jsou neustále aktualizovány dle posední trendů v bytovém designu.

Laminátové plovoucí podlahy Balterio. Laminátové podlahy. Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.

Laminátová nebo dřevěná podlaha?
Díky inovativních tecnologii se stalo nemožné realitou: laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Dokonalá je struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku obvyklém na dřevěných podlahách.


Široký výběr kolekcí, pokládka podlah
Plovoucí laminátové podlahy Balterio nabízejí široký výběr dekorů v mnoha kolekcích. Vybírat můžete moderní dekory: Magnitude a Reflexions Plus, tradiční laminátové dekory v kolekcích Tradition, Authentic stile a Senátor. Exotické dřevo najdete v kolekci Exotic a povrch kamene nabízí Pure Stone. Samozřejmostí je velký výběr podlahových lišt. Lišty dostanete přesně v dekoru a barvě podlahy. Pokládka podlah je součástí nabídky. Vyberte si z široké palety dekorů, typů a povrchových úprav našich podlah. Váš interiér získá jedinečnost, která se neokouká — pořiďte si jeden z typů laminátových podlah Balterio!Adresa

PRO-MASIV s.r.o. Břevnov

16000, Břevnov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.pro-masiv.cz

0

hodnoceno 0x

 • ing. Jiří Maštovský- Santoma

  Výroba zámků a kování , Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin

  Praha 6 - Veleslavín, 16200
  • 0
 • Stamon Servis, s.r.o.

  Podlahářství, Prodej zboží, Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb

  Praha 6 - Břevnov, 16900
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek