Infopanel

Aktualizováno: 04.05.2008
Zobrazeno: 4738x

Profi reality, PROFI REALITY OLOMOUC, Reality olomouc, Realitka olomouc, Lubomír Řídký.

Profi reality Lubomír Řídký

Síť realitních kanceláří - Profi REALITY Olomouc - Profi reality Lubomír Řídký - logo

Síť realitních kanceláří - Profi REALITY - Olomouc

Realitní kanceláře Profi REALITY Lubomír Řídký Olomouc, jedná se o celosvětovou síť realitních kanceláří se sídlem Olomouc, Praha, Mladá Boleslav, Ostrava, Jugoslávie, Španělsko, Brazílie aj. Vaši specialisté na trhu s nemovitostmi, nabízí rychlý bezproblémový prodej, pronájem, výměna a výkup nemovitostí. Vaši cenu respektujeme, po dohodě právní servis zdarma - smlouvy, odhady, návrh na vklad. ZA PRODEJ, PRONÁJEM, VÝMĚNU S NÁMI NIC NEPLATÍTE, volejte na tel./SMS 777 000 918.

Olomouc, Mladá Boleslav, Praha a přilehlé regiony jsou naším cílem pro úspěšný prodej, výměnu, pronájem realit všech typů - byty, ubytování, novostavby, rodinné domy, chaty a chalupy, rekreační zařízení, penziony, hotely, činžovní domy, pozemky, stavební parcely, zámky i hrady, vodní plochy, továrny, haly, lesy, zahrada, pole, sklady a komerční objekty.

Olomoucko, Šternberk, Uničov, Přerov, Prostějov, Brno, Jeseník, Rýmařov, Beroun, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou, Mladá Boleslav, Praha, Stará Boleslav, Kolín, Poděbrady, Nymburk, Jičín, Česká Lípa, Liberec, Mimoň, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Bělá pod Bezdězem, Doksy, Staré Splavy, Benátky nad Jizerou a celé Slovensko. Realitní kanceláře, zkušení makléři v Olomouci a Mladé Boleslavi jsou tu jen pro Vás, jsme připraveni 7dnů v týdnu, 365dnů v roce. Trvalá nabídka více než 2 400 nemovitostí s vysokým procentem prodeje za cenu klienta přináší stovky referencí spokojených zákazníků. Nabízíme Vám rychlou obsluhu, účinnou prezentaci v tisku, Českém a zahraničním světě internetu, garantované smluvní podmínky.


Adresa

Profi reality Lubomír Řídký Olomouc

77900, Olomouc (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkyhttp://www.profi-realityridky.cz
http://www.prostejov-reality.cz
3.33

hodnoceno 6x

 • Carolus REX, a.s.

  obstaravatelská činnost v oblasti správy bytového a nebytového fondu

  Praha 1 - Staré Město, 11000
  • 0
 • Conti Real, s.r.o.

  činnost podnikatelských,finančních,organizačních a ekonomických poradců - poradenství v oblasti financí a investic - organizační...

  Praha 1 - Nové Město, 11000
  • 0
 • Akcie a komodity - MUDr.Jan Hýsek

  Stránka o akciích, burze a burziánech. Najdete zde rady pro začínající investory. Náměty a tipy pro zkušené hráče. Nabídka pro...

  Hradec Králové, 50011
  • 5
  Hodnocení: 5(4x)

Vložil: Martin Jano
Datum: 07.04.08 14:13
Super realitní kancelář, máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti, a proto ji všem plně doporučujeme. Prostě Profi reality v Olomouci je nejlepší realitka na světě a opravdu má i největší nabídku nemovitostí a bytů. S pozdravem Marder z Olomouce.
Vložil: Profi bazar
Datum: 26.07.08 22:19
Realitní kancelář Profi reality, Lubomír Řídký, Sokolská 7, Olomouc je velká realitní společnost s mnoha pobočkami po celé ČR a v zahraničí, plně doporučujeme. Naše hodnocení je 1.
Vložil: Profi reality Olomouc
Datum: 26.07.08 22:22
Profi reality Olomouc, děkujeme za Vaše krásné hodnocení a určitě pro každého uděláme mnohem více než je potřeba. Jsme realitní kancelář, která je tu pro Vás. Realitní kanceláře Profi REALITY Lubomír Řídký Olomouc, Boleslav, Vaši specialisté na trhu s nemovitostmi, nabízí rychlý bezproblémový prodej, pronájem, výměna a výkup nemovitostí. Vaši cenu respektujeme, po dohodě právní servis zdarma - smlouvy, odhady, návrh na vklad. ZA PRODEJ, PRONÁJEM, VÝMĚNU S NÁMI NIC NEPLATÍTE, volejte na tel./SMS 777 000 918 více najdete na www.profi-realityridky.cz
MAXportal.cz