Infopanel

Aktualizováno: 27.08.2012
Zobrazeno: 1589x

Vývoz septiku Pelhřimov, Vývoz septiků soběslav, Cisteni septiku veseli nad luznici, Fekál soběslav, Instalaterstvi zednik telc.

Profitopo

Instalatérství, topenářství, plyn, rekonstrukce, montáže - Včelnička

Vvoda - topení – plyn - zednictví - kamenictví (novinka). V této oblasti se pohybujeme již od roku 1992 a za tuto dobu jsme řešili nepřeberné množství topných systémů, rozvodů vody, zařizovacích předmětů a jiné.

Služby:
- čištění kanalizace
- revize kanalizace
- trasování kanalizace
- čištění odpadů i vývozy septiků, lapoly

Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou a tlakovou vodou se spolehlivými výsledky. Pokud chcete vědět v jakém stavu je Vaše kanalizace, objednejte si naší službu revize kanalizace.

Profesionální zednické - kamenické služby:
Plánujete provést rekonstrukci domu či bytu? Sháníte zedníka nebo obkladače? Jsme specialisti na kamenickou práci, zídky, podlážky, speciální přání zákazníka akceptujeme. Zajišťujeme pokládku zámkových dlažeb, zateplení budov a práci s kamenem. Vynikající poměr ceny a kvality práce.

Také se zaměřujeme na rekonstrukce bytových jader, pokládku obkladů a dlažeb, rozvody vody, plyn a kanalizace. Luxusní krbové dříví - měkké i tvrdé vše na domluvě. Prodám smrkové palivové dříví z jarní probírky v metrech , pruměr 10 až 20 cm, sále krbovou Olši posledních 50 metru metr za 950 Kč, domluva se štípáním a dovozem možná, 10kč od km, (náklaďák mám). Mám posledních 100 metrů. Cena 700 Kč běžný metr.

Fekální Vývoz septiků - Nově provádíme čištění Lapolů, odpadů, vývoz jímek cena 700czk za cisternu a 23 kč/km. 3, 5m3 cisterna V3S fekál ostatní a bližší informace po tel. domluvě.

Okolí: Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Sezimovo Ústí, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Dačice, Telč, Jemnice, Třešť, Pacov, Tábor.


Adresa

Profitopo Včelnička

39470, Včelnička (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.profitopo.webs.com
0

hodnoceno 0x

 • Zelenina Jindřichův Hradec, s.r.o. v

  Obchodní činnost - Prodej zboží, kromě případů vyžadujících zvláštní povolení, Silniční motorová doprava vnitrostátní i mezináro...

  Jindřichův Hradec IV, 37701
  • 0
 • Žaluzie Hrubý

  Zabývám se především prodejem, montáží a servisem stínící techniky. Stínící technika = žaluzie horizontální do plastových a dře...

  Kamenice nad Lipou, 39470
  • 5
  Hodnocení: 5(1x)
 • Taxi Severa

  Taxi služba, kuryrní služba, drink servis, transfer na letiště, možnost přepravy s karou.

  Jindřichův Hradec, 37701
  • 0

Vložil: Karel Smrk
Datum: 27.08.12 10:54
Výborné,doporučuji
MAXportal.cz