Infopanel

Aktualizováno: 24.06.2011
Zobrazeno: 991x

Finanční poradenství praha 8 kobylisy diskuze, Kurzy podnikani praha, Prosperita praha.

Prosperita

Kurzy, podpora podnikání, poradenství - Praha

Na portálu ERUDIA jsou volně k dispozici videa o podnikání a také zde najdete nabídku našich školení, seminářů a dalších služeb pro začínající podnikatele (personální a podnikatelské poradenství, právní služby atd.). Realizujeme vzdělávací KURZY, kterými prošlo více než 500 účastníků ve většině krajských měst ČR. V našem filmovém studiu natáčíme ROZHOVORY s úspěšnými podnikateli či videoprezentace firem. Rovněž nabídkou PRÁVNÍCH SLUŽEB se snažíme začínajícím podnikatelům ulehčit jejich podnikatelské začátky a nasměrovat je k úspěšnému podnikání.

Desetičlenný tým sestavený ze zkušených projektových manažerů má na svém kontě více než 50 realizovaných malých i velkých projektů, jejichž hodnota se pohybuje ve stovkách milionů korun. Pracujeme jak pro malé klienty, kteří s projekty teprve začínají a potřebují odbornou podporu nebo zprostředkování investorů, tak i pro velké značky jako jsou ČSA, Barum, Geco, Paraple, Botanická zahrada hl.m. Prahy a mnoho dalších.

Zkušenosti s podnikáním máme nejen díky dlouhé škále podnikatelů, které jsme osobně provázeli od prvních kroků, ale také díky více než 50 podnikům, které nám umožnily monitorovat jejich činnost zblízka. Mnohé zkušenosti jsou formou stovek videozáznamů případových studií přistupné na portálu Erudia.

Veškeré zkušenosti promítáme do kurzů určených nejen začínajícím podnikatelům, ale i těm, kteří již svůj byznys rozjeli a potřebují se zdokonalit ve vybrané dovednosti. Naše kurzy se vyznačují tím, že účastníky nezahlcujeme teoretickými poučkami, ale učíme je na základě zkušeností z praxe to, co k podnikání opravdu potřebují.Adresa

Prosperita Praha

18200, Praha (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.erudia.cz
0

hodnoceno 0x

 • ing. Miroslav Pištej

  Poradenství v oblasti podnikání a řízení

  Praha 8 - Kobylisy, 18200
  • 0
 • Petr Virius- fa Virius

  Poradenství v oblasti podnikání a řízení

  Praha 8 - Kobylisy, 18200
  • 0
 • Deloitte Advisory s.r.o.

  Nabízíme zaměstnavatelům podporu na místní, regionální nebo globální úrovni při revizi toho, jaký formulář zaměstnanec využívají...

  Praha 8 - Karlín, 186 0
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz