Infopanel

Aktualizováno: 15.09.2016
Zobrazeno: 679x

Rentcars.

Půjčovna dodávek - RentCars FM

Autopůjčovna, půjčovna dodávek a užitkových automobilu - Staříč

Autopůjčovna RentCars FM je menší autopůjčovna - půjčovna dodávek sídlicí v obci Staříč nedaleko města Frýdek - Místek a nabízí výhodné zapůjčení a pronájem převážně užitkových automobilu (dodávek) do 3, 5t. Působíme v celém Moravskoslezském kraji za nejnižší možné ceny. Ať už si vyberete pronájem krátkodobý nebo dlouhodobý, určitě budete spokojeni. Autopůjčovna RentCars FM vám vzhledem k nízkému počtu vozidel garantuje bezvadný technický stav a čistotu vozů, které procházejí pravidelnou servisní i zákonnou kontrolou (STK).
Hlavní přednosti autopůjčovny RentCars FM je šetřit Váš čas , peníze a starosti takže nabízíme spolehlivé vozy k zapujčení či pronájmu rychle a za nejnižší možnou cenu. Při zapůjčení vozu na déle jak 4 dny vám vůz dopravíme zdarma kamkoli po okrese Frýdek-Místek. Jelikož se Autopůjčovna RentCars FM snaží šetřit váš čas i peníze jsme připraveni pro stálé klienty upravit cenu podle dohody. Samozdřejmostí pronájmu vozu u Autopůjčovny RentCars FM je dálniční známka na rok 2015 a zakonné i havarijní pojištění. K řízení všech vozů postačuje vlastnit řidičský průkaz skupiny B, tedy osobní auta do 3, 5t.

Půjčovna dodávek RentCars Frýdek-Místek nabízí také kompletní služby autodopravy a přepravy zboží, nábytku, materiálu atd. jenž je možné přepravovat dodávkovým vozem o velikosti 4 euro palet.
Naše autopůjčovna vám také nabízí stěhovací služby, přepravy osob a možnost pronájmu služeb osobního řidiče.


Adresa

Půjčovna dodávek - RentCars FM Staříč

73943, Staříč (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.autopujcovna-fm.cz
0

hodnoceno 0x

 • Petr Kuchtíček

  Mezinárodní a vnitrostátní spedice a autodoprava.

  Třinec, 73961
  • 0
 • Baikal Logistics CZ s.r.o.

  Nabízíme logistické služby v oblasti tuzemské i mezinárodní přepravy. Specializujeme se na lodní, leteckou, pozemní přepravu, sk...

  Frýdek - Místek, 73801
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz