Infopanel

Aktualizováno: 25.08.2010
Zobrazeno: 1137x

Baterie do mobilů blansko, Prodej mobilních telefonů Blansko, Digifoťáky, Akumulátory pro digifoťáky, Radim Staffa.

Radim Staffa - Elektro3000

Baterie do mobilu, mobily, navigace, digifoťáky - Blansko

Specializujeme se na prodej a služby mobilních telefonů, telefonů pro pevnou linku a IP telefonů. Poskytujeme služby operátora O2, T-Mobile, Wodafone a Ufon. Proto také dokážeme nestraně zákaznikům poradit s výběrem nejvhodnějšího operátora a s ním spojených služeb. Všem zákaznikům můžeme nabídnout nejširší výběr příslušenství a dokonce u vybraného zboží poskytujeme doživotní záruku. Dále naše firma nabízí nejširší nabídku akumulátorů a to nejen do mobilních telefonů, ale také do PDA, aku nářadí, digitálních fotoaparátů, videokamer a notebooků. Všechny prodávané baterie splňují přísné evropské normy a mají všechny certifikáty potřebné pro prodej v zemích Evropské unie. Naší předností je proto široký sortiment, příznivé ceny a krátké dodací lhůty.

Dále se velice úspěšně zabýváme prodejem GPS navigací, LCD televizorů, videokamer, digitálních fotoaparátů, pouzder, batohů a dalšího příslušenství. Na veškeré zboží poskytujeme plnou záruku dle zákona a reklamace zboží řešíme bez zbytečného odkladu v co nejkratší době ve prospěch a co nejvyšší spokojenost našich zákazníků. Většina zboží je skladem. Velký důraz klademe na to, aby bylo nakupování v našem obchodě pro zákazníka pohodlné, jednoduché a rychlé.

Nejprodávanější značky: Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Tom Tom, Navigon, Garmin, Mio, Navon, Philips, Panasonic, JVC, Canon, Nikon, Olympus, CPA, Aligátor, T6 Power, Fujifilm, Kodak.


Adresa

Radim Staffa - Elektro3000 Blansko

67801, Blansko (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.elektro3000.cz
0

hodnoceno 0x

 • Elastra, s.r.o.

  obchodní činnost mimo činností taxativně stanovených živnostenským zákonem, výroba, montáž a opravy výrobků a zařízení spotřební...

  Blansko, 67801
  • 0
 • ARGALA s.r.o. - Baterie ROCKET

  Firma ARGALA s.r.o. má výhradní zastoupení firem ROCKET Poland Sp. z o.o. a ROCKET ELECTRIC Ltd. pro Českou, Slovenskou a Rakou...

  Brno, 61400
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz