Infopanel

Aktualizováno: 27.01.2014
Zobrazeno: 1685x

Restaurace na kovárně ochoz denní menu, Restaurace na kovárně OCHOZ, Restaurace na kovárně ochoz u brna, Víkendové menu brno, Na Kovárně Ochoz u Brna.

Restaurace Na kovárně

Restaurace - denní menu, víkendové speciality, svatby Ochoz u Brna - Restaurace Na kovárně - logo

Restaurace - denní menu, víkendové speciality, svatby - Ochoz u Brna

Restaurace Na kovárně - Ochoz u Brna, jakožto zbrusu nově vybudovaná restaurace, byla otevřena dne 1. 6. 2012. Jak i pamětníci vzpomínají, dříve tato budova sloužila jako kovárna, proto byl i název zachován.

Ochoz u Brna se nachází jen 8 km od Brna, sousedí s obcemi Kanice, Hostěnice a Březina. Od časného jara do nástupu zimy je rájem pro cyklisty, v případě dobrých sněhových podmínek se nabízí běžkařům. Pěší turisté obec navštěvují v každém ročním období, vždy mají co objevovat.

Abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky, naše restaurace nabízí krom ryze české kuchyně také víkendové speciality, např. víkendy plné steaků, kachní hody, zabíjačkové hody, zvěřinové hody, bramborákové speciality, italské víkendy, víkendy plné mořských specialit atd. Tyto speciality jsou v nabídce vždy od pátku do neděle.

Kapacita restaurace Na kovárně je 70 míst, zahrádka 40 míst. K restauraci samozřejmě patří i parkoviště, pro cyklisty máme připraveny stojany na kola, sázková kancelář STARTIP a WIFI připojení je samozřejmostí.

Rádi pro Vás připravíme svatby, firemní oslavy, narozeniny, promoce či romantické večeře při svíčkách. Zajistíme i doprovodný program dle požadavků laserová střelnice, segway, autosimulátor, skákací hrad a mnoho dalšího.


Adresa

Restaurace Na kovárně Ochoz u Brna

66402, Ochoz u Brna (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.restaurace-na-kovarne.cz
GPS 49°15'16.726"N, 16°44'23.449"E
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz