Infopanel

Aktualizováno: 17.07.2010
Zobrazeno: 1049x

Ubytovani vranovska přehrada, Vranov nad dyjí, Ubytování na Vranovské přehradě, Pronájem chaty na vranovské přehradě, Restaurace penzion přehrada.


Penzion za Přehradou

Sezónní ubytovaní na Vranovské přehradě - Vranov nad Dyjí

Penzion Přehrada chatového stylu, který se nachází v nádherné přírodě Vranovské přehrady. Disponuje kapacitou 16 lůžek. který leží v těsné blízkosti zdejší Vranovské přehrady a pláže (cca. 300m).

Hosté mají možnost ubytování v moderně a útulně zařízených pokojích. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a to sprchou a toaletou, lednicí, varnou konvicí.

K dispozici je hostům společný salonek s televizorem(SAT) a DVD. Dále úschovna kol i sport. potřeb, venkovní posezení s ohništěm a grilem.

Hosté mají zajištěnou snídani, parkování pod penzionem. Po dohodě je možné ubytování s pejskem. Možnost přistýlky, v chladnějším období možnost zapůjčení přímotopu. Daňové doklady, faktury a příslušné podklady pro finanční přípěvky zaměstnavatelů samozřejmostí.Adresa

Penzion za Přehradou Vranov nad Dyjí

67103, Vranov nad Dyjí (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.penzion-prehrada.cz

0

hodnoceno 0x

 • Gold Bode, s.r.o.

  Koupě a prodej zboží, zprostředkování obchodu, zprostředkování služeb, hostinská činnost, realitní činnost, pronájem a půjčování...

  Znojmo, 67181
  • 0
 • Hana Weissová

  Vinařský hotel s provozováním seminářů, školení, degustací, vyšší gastronomie.

  Lechovice, 67163
  • 0
 • Zdeněk Havlíček

  Instalatérství, tepelná čerpadla HOTJET, stavební činnost.

  Olbramovice, 67176
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek