Infopanel

Aktualizováno: 22.09.2010
Zobrazeno: 1502x

Www.nivnice.cz, Nivnice dum na prodej, Domy na prodej nivnice, Nivnice.cz, Poptávkový portál.

Revitalizujte.cz

Poptávkový portál pro revizalizace a opravy bytových domů - Nivnice

Projekt „revitalizujte.cz“ vznikl jako reakce na množství poptávkových portálů, které jsou mnohdy zavádějící a nepřehledné jak pro poptávajícího, tak pro firmy, které zde mají možnost čerpat informace. Například, pokud se firma zabývá rekonstrukcí střech bytových domů, je nepodstatné, aby jí chodily poptávky typu „výměna hromosvodu“ nebo „výměna jedné řady střešních tašek na chalupě“ apod.

Jsme první a jediný portál specializovaný pouze na revitalizace bytových domů a sídlišť, což ocení zejména předsedové bytových družstev, společensví vlastníků a v neposlední řadě obchodní zástupci stavebních firem, zabývajících se pracemi v oblasti regenerace bytových domů. Cílem projektu „revitalizujte.cz“ je usnadnění práce obchodních zástupců stavebních firem a zjednodušení komunikace mezi nimi a výbory společenství vlastníků a bytových družstev.

Na projektu „revitalizujte.cz“ se podílí tým lidí, kteří v minulosti pracovali pro společnosti zabývající se problematikou regenerace bytových domů nebo sami byli ve výborech těchto domů, tudíž jsou zde zohledněny potřeby jak poptávajících, tak stavebních společností. Tímto chceme nabídnout kvalitní služby podložené bohatými zkušenostmi z naší letité praxe.


Adresa

Revitalizujte.cz Nivnice

68751, Nivnice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.revitalizujte.cz
5

hodnoceno 2xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz