Infopanel

Aktualizováno: 28.02.2016
Zobrazeno: 1930x

Rizikove kaceni stromu vizovice, Balsan roman, Kácení stromu vizovice, Roman balsan, Rizikove kaceni vizovice.

Roman Balšán

Ořezy a rizikové kácení stromů. Arboristika. Výškové práce. - Vizovice

Jsme zaměřeni na problematické stromy. Praxi v této oblasti máme cca. 15 let. Pracujeme podle arboristických zásad stromolezeckou technikou.

Dovedeme prořezat strom, odstranit jeho problematické části nebo celý pokácet i v extrémně stísněných prostorech (těsně u el. vedení či budovy apod. ). Přebíráme věškerou odpovědnost při této rizikové činnosti a jsme náležitě pojištěni na případné přímé i následné škody. Zakázku můžeme provést i tzv. na klíč (drcení větví do průměru cca. 15 cm, odvoz a likvidace dřevní hmoty a frézování pařezů). Zajišťujeme i havarijní službu při nenadálých událostech (sněhem přetížené nebo silným větrem prasklé větve... ).
Ve výškách pracujeme za použití speciální lezecké techniky. Provádíme také téměř jakékoliv jiné práce ve výšce např.: montáže technických zařízení, opravy apod. (i některá řemesla). Zajišťujeme stavby lanových center a stavíme lanové překážky na různé outdoorové akce (dětské a sportovní dny apod. ). Čistíme kopané studny.


Adresa

Roman Balšán Vizovice

76312, Vizovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkyvertik.majestat.cz
0

hodnoceno 0x

 • Drahomíra Nováková

  Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách

  Holešov, 76901
  • 0
 • Zdeněk Přikryl

  Morkovice-Slížany, 76833
  • 0
 • Maca-Grow

  Growshop Maca-Grow je specializovaný internetový obchod pro všechny grow pěstitele. V našem growshopu naleznete kompletní vybave...

  Břest, 76823
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz