Infopanel

Aktualizováno: 21.05.2010
Zobrazeno: 2344x

Porcelán henrieta, Cibulák henrieta, Kávová souprava henrieta, Porcelan holeček, Holeček chvaleč.


Roman Holeček

Sklo, porcelán, keramika - Chvaleč

Porcelán, sklo, keramika. Firma Roman Holeček - Holeček a syn byla založena v roce 1991. Od počátku své existence se zabýváme velkoobchodním prodejem skla a porcelánu, později i keramikou.

Sortiment porcelán: cibulák, Henrieta, jídelní porcelánové soupravy, kávové porcelánové soupravy, čajové porcelánové soupravy, koláčové porcelánové soupravy, hrnky porcelánové, šálky porcelánové, podšálky porcelánové, vázy porcelánové, mísy porcelánové, omáčníky porcelánové, podnosy porcelánové, dětské soupravy porcelánové nože porcelánové a mnoho dalšího včetně skla a keramiky.

Sortiment sklo: skleničky, šampusky, whiskovky, panáky, odlivky, longdrink, likérky, popelníky, vázy, cejchovky, nápojové sklo, sklo na míchané nápoje, džbány, zmrzlinové poháry, sklo na latte, sklo venezia, sklo na sekt, skleněné hrnky a mnoho dalšího včetně porcelánu a keramiky.

Sortiment keramika: hrnky keramické, talíře keramické, bábovky, pekáče keramické, a mnoho dalšího včetně skla a porcelánu.Adresa

Roman Holeček Chvaleč

54211, Chvaleč (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.holecekasyn.cz

0

hodnoceno 0x

 • Jan Valeš

  Ostatní velkoobchod

  Vrchlabí, 54301
  • 0
 • Milan Kasnar - Audokam

  Ostatní velkoobchod

  Vlčice, 54101
  • 0
 • Pro-factor, v.o.s.

  Obchodní činnost - Prodej zboží, stánkový prodej, Zprostředkovatelská činnost ( v rámci živnosti volné ), Reklamní činnost ( v r...

  Dvůr Králové nad Labem, 54401
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek