Infopanel

Aktualizováno: 20.10.2009
Zobrazeno: 2273x

Penzion Buček, Penzion bůček morávka, Morávka beskydy, Rostislav buček, Morávka buček.

Rostislav Buček

Hotel - Penzion u přehrady Morávka, Beskydy - Morávka

 • - Maloobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy (kromě pohonných hmot)
 • - Hotely a podobná ubytovací zařízení
 • - Hotel - Penzion leží u přehrady Morávka v nadmořské výšce 528 metrů v panenské přírodě Beskyd. Přehrada je zásobárnou pitné vody.

  Ubytování je v pokojích, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové se sociálním zařízením, televizí, rádiem a možností zapůjčení lednice. Celková kapacita ubytování je 111 lůžek. K dispozici jsou kulturní místnosti s barevnými televizory pro školení, kulečník, stůl na stolní tenis, společenské hry, knihovna, sauna a WiFi připojení k internetu.

  V zimních měsících je možno využít vlastní 200 metrů dlouhý kotvový vlek, který je vzdálen 500 metrů od penzionu, nebo pro náročnější lyžaře je 1,5 km od penzionu v Morávce na Svińorkách nový dvou kotvový vlek dlouhý 580 metrů (s umělým zasněžováním a půjčovnou lyží), a upravená 14 km dlouhá běžkařská trať. Další sjezdovky jsou na Zlatníku a Visalajích a Lysé Hoře.

  V létě jsou k dispozici venkovní v sezónu vyhřívané bazény o velikosti 10,5 x 5,5 metrů, hloubka 1,5 metrů a pro děti 4 x 3,5 metrů, dále trampolína, kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, ohniště s posezením, půjčovna horských kol, krytý AQUAPARK 20km, jízdárna 2,5 km, tělocvična 2,5 km. Parkoviště přímo u penzionu i pro autobus, zastávka ČSAD 50 metrů od penzionu.

  Hotel - Penzion U Přehrady je ideální jako ubytování na horách v pohoří Beskyd. Je vhodný pro dovolenou s dětmi, s možností využití všech atrakcí včetně bazénu, dále pro pobyty v přírodě, školy v přírodě a firemní školení.

Adresa

Rostislav Buček Morávka

73904, Morávka (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.uprehrady.cz
1

hodnoceno 1x

 • Uhelné Sklady - Frymos, s.r.o.

  Prodej zboží, nákladní doprava vnitrostátní

  Frýdek Místek, 73801
  • 0
 • Palivové dřevo Frýdek-Místek

  Prodej palivového dřeva. Palivové dřevo dodáváme v regionech Ostrava, Havířov, Orlová, Český Těšín, Karviná, Hlučín, Frýdek-Míst...

  Ostrava-Kunčičky, 71800
  • 0
 • Palivové dřevo Jablunkov

  Palivové dřevo dodáváme v regionech Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Příbor, Kopřivnice, N...

  Frýdek-Místek, 73901
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz