Infopanel

Aktualizováno: 22.03.2010
Zobrazeno: 799x


RS Company

Internetové stránky, redakční systém, Eshop - Praha

Webové stránky, Internetové stránky a www prezentace, Internetový obchod neboli Eshop, Webdesign a SEO optimalizace, Vývoj software na zakázku, Práce na IT a ICT projektech klientů, Vedení ICT projektů.

Webové stránky a internetové prezentace - v současné době používáme pro tvorbu Vašich www stránek dva redakční systémy. Jedná se o redakční a publikační systém RSC Easy a redakční systém DNN. Oba typy nabízí plnohodnotnou správu Vaší prezentace tzv. svépomocí, bez nutnosti mít znalosti o programování www stránek. Rozdíl mezi těmito systémy je v množství modulů a funkcionalit, které v sobě nabízí. Systém DNN např. již v základu obsahuje Eshop, který Vám umožní propagaci a prodej Vašich produktů přes internet.

Animované flashové prezentace - další z možných způsobů prezentace firmy a jejich produktů je animovaná flashová prezentace. Její nespornou výhodou je krása a přitažlivost pro Vašeho návštěvníka. Animované flashové prezentace mají své kouzlo, ovšem úprava takovéto prezentace v budoucnu již vyžaduje zásah programátora.

Internetové obchody, tzv. Eshopy - nabízíme také tvorbu Internetového obchodu. Námi nabízený Eshop má všechny vlastnosti moderního internetového obchodu, který splní všechna Vaše očekávání.

SEO optimalizace - součástí všech námi nabízených produktů (ať se jedná o redakční systémy nebo Eshop) je nativně vlastní SEO optimalizace. Tzn., že si můžete sami definovat klíčová slova pro vyhledávače či určit URL adresu stránky (tzv. friendly URL). V případě potřeby a Vašich požadavků spolupracujeme se společností, která má jako svou hlavní činnost SEO optimalizaci. V ceně každého produktu od nás je návrh a základní nastavení SEO klíčových slov a registrace stránek nebo Eshopu do 140 vyhledávačů.Adresa

RS Company Praha

10000, Praha (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.rscompany.cz

0

hodnoceno 0x

 • Data Mine Group, s.r.o.

  poradenská činnost v oblasti výpočetní techniky, poskytování software, automatizované zpracování dat, Prodej zboží

  Praha 10 - Strašnice, 10000
  • 0
 • Eduard Kučera- Alwil software

  Publikování, dodávky a poradenství v oblasti softwaru , Jiné dodávky softwaru a poradenství v oblasti softwaru

  Praha 10 - Vršovice, 10100
  • 0
 • ImProve, a.s.

  Poskytování software., Poradenská činnost v oblasti výpočetní techniky., Reklamní činnost., Vydavatelská činnost., Výroba audiov...

  Praha 10 - Malešice, 10800
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek