Infopanel

Aktualizováno: 06.03.2009
Zobrazeno: 2167x

Salon hanka ostrava, Pedikura ostrava, Kadernicky salon ostrava, Kadeřnictví hanka ostrava, Salon hanka.

Salon Hanka - Kadeřnictví, kosmetika

Kadeřnický salon, kosmetika, manikura, pedikura - Ostrava

Salon Hanka není jen kadeřnickým salonem. Nabízíme kosmetiku, manikuru, pedikuru, poradenství a odborné semináře. Pořádáme vlastní akce, dny pro ženy, vlastní účesové show, akce pro firmy, dárkové i slevové kupony a proměny image pro muže i ženy. Zveme vás na neobyčejný smyslový prožitek, relax, uvolnění těla a mysli. Všichni odborníci Salonu Hanka jsou připraveni splnit vám vaše přání. Máme rádi úsměv, bourá všechny ledy.


Adresa

Salon Hanka - Kadeřnictví, kosmetika Ostrava

70200, Ostrava (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.salon-hanka.cz
0

hodnoceno 0x

 • Ludmila Krhutová Kadeřnictví Ludmila

  Kadeřnické, kosmetické a podobné služby

  Ostrava - Mariánské Hory, 70900
  • 0
 • Martin Pospěch

  Výroba zámků a kování , Kadeřnické, kosmetické a podobné služby

  Ostrava - Petřkovice, 72529
  • 0
 • Jana Swiechová

  Nabízím kompletní služby v oblasti vizáže - denní líčení, svatební líčení, večírky, plesy, promoce, maturitní tabla, proměny, ex...

  Ostrava, 70800
  • 0

Vložil: Bibiana
Datum: 02.01.10 13:04
Dobrý den, toto kadeřnictví je pro mne velkým zklamáním. Moje vlasy se vzpamatovávají ještě dnes po chemickém zásahu paní majitelky, která mi slibovala krásné vlny na mých,jak sama řekla, krásných vlasech. Byly krásné, bohužel, už nejsou.:-( Paní toho moc namluví a výsledek je, že mám zničené vlasy, které mi plstnatí a odlamují se. Bude mi ještě nějaký čas trvat, než mi zničené vlasy odrostou. To nehovořím o investici do profi přípravků, které zmírňují součastný stav. Já osobně toto kadeřnictví nemohu doporučit. Přeji hezký den.
Vložil: Hanka
Datum: 21.02.10 21:57
Pavlínko a co tak podepsat si ten příspěvek?Pokud se mi někdy něco nepovedlo,tak to jednou opravdu bylo,protože trvalé na vlasy se dnes opravdu nedělají a ty jsi ji chtěla za každou cenu,já zkušenosti mám na tuhle práci,ale to si opravdu Pavlínko za to můžeš sama,říkala jsem ti,že ty vlasy trápíš nejen stresy,které se ti na tom podepsaly,ale i přístupem k vlasům.Vlasy a pleť je barometr těla i podvědomí.V tom ti nepomůže ani tenhle příspěvek,ale změnit přístup k sobě.
Vložil: Bibiana
Datum: 06.04.10 13:50
Dobrý den, je známo, že tato stránka slouží mimo jiné také ke svobodnému vyjádření a hodnocení firem. Hodnocení jsem napsala a trvám na něm. To,jakým způsobem se tady obhajuje špatně odvedená práce na mých vlasech, mne vskutku zaráží. Milá paní Hano, velice dobře víte, že jsem v předstihu před zmíněným chemickým zásahem u vás byla na zastřižení konečků a konzultaci, zda trvalou udělat, či ne. Vlasy jste posoudila a zásah mi doporučila. Doslova jste řekla, že to nebude žádný problém a také jste moje vlasy pochválila. Čili za každou cenu, jak ve vašem vyjádření tvrdíte, to tedy rozhodně nebylo. Dle dohody se mělo jednat o velmi slaboulinkou trvalou tzv. nadzvednutí, abych na plánované dovolené u moře neměla s vlasy moc práce. O všem jsme hovořily předem, jak jistě moc dobře víte. Pokud se týká otázky zmíněného stresu, na který by jste vše ráda svedla, to je další věc, která mne udivuje, neboť jste to byla právě vy, která hovořila o svých velkých problémech a stresech, čili nechápu, proč své pochybení obracíte takovýmto způsobem proti mé osobě. V zásadě jde o to, přiznat svou chybu. Ten den, kdy jste mi trvalou provedla jsem si jaksi logicky vlasy sama zničit opravdu nemohla. Pro představu: měla jsem po zásahu na hlavě plsť a vzadu na vršku hlavy mi upadaly vlasy na zhruba pěticentimetrové zbytky. Se slzami v očích jsem pak následující dny vyhazovala chomáče vlasů do koše. Nikomu bych to nepřála. Momentálně mám tak polovinu svých vlasů. Děkuji paní Hano. - (Ten klimazon na tak dlouhou dobu s trvalou emulzí pod čepicí, asi nebyl ten nejlepší nápad). Měla by jste pochopit, že vaše služby již pro mne nejsou aktuální z pádných důvodů, proto je nemohu také logicky nikomu doporučit. Hodnocení vašich služeb bylo určeno široké veřejnosti, ne konkrétně jen vám. Bibiana je mé diskusní jméno na internetu již nějakou dobu. Podpis tedy rozhodně nechyběl. Ps : Díky mé nové šikovné kadeřnici, vlasové kosmetice Redken a také potřebné trpělivosti, se mé vlasy po osmi a půl měsících pomalu zotavují. Přeji všem hezký den. Bibiana
MAXportal.cz